2024. április 19, péntek - Emma

100 százalékos Kiskunfélegyháza csatornázottsága
2014. Április 09. 18:54, szerda | Helyi

100 százalékos Kiskunfélegyháza csatornázottsága

Befejeződött a nyolc városrésztérintő szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése Kiskunfélegyházán. Javában folyik az utak sávos helyreállítása.

Megkezdődött a tavaszi útkátyúzás
2014. Április 09. 11:17, szerda | Helyi

Megkezdődött a tavaszi útkátyúzás

Tizenkétmillió forintot költ idén a város aszfaltozott utak kátyúzására. A munkát április 8-án a városközpontban kezdték meg a szakemberek.

141 millióból épül kerékpárút
2014. Április 01. 14:15, kedd | Helyi

141 millióból épül kerékpárút

Száznegyvenegy millió forint támogatást nyert a város kerékpárút-fejlesztésre, melyből megépülhet a Bercsényi u.- Mezőgazdasági bolt közötti bicikliút.

Három hetes úztár a Molnár-telepen
2014. Február 06. 13:58, csütörtök | Helyi

Három hetes úztár a Molnár-telepen

A Molnár-telepen lévő 8601 helyrajzi számú út ideiglenesen, a mai naptól (február 6.) előreláthatólag 3 hétre lezárásra kerül.

Halálos baleset Kiskunfélegyháza határában
2014. Február 04. 21:59, kedd | Helyi

Halálos baleset Kiskunfélegyháza határában

Halálos baleset történt ma (február 4.) kora este Kiskunfélegyháza határában, a Kiskunmajsára vezető úton.

Havasak, de járhatóak a külterületi utak
2014. Január 28. 08:22, kedd | Helyi

Havasak, de járhatóak a külterületi utak

Megközelítőleg 8-10 centiméter vastagságú hó borította be Kiskunfélegyházát és környékét a pénteki és szombati havazást követően.

Heteken belül felszerelik a térfigyelő
2014. Január 21. 08:15, kedd | Helyi

Heteken belül felszerelik a térfigyelő

Kiskunfélegyháza városa 10 millió forintot hitelez öt darab térfigyelő kamara felszereléséhez.

Térfigyelő kamerák pásztázzák hamarosan a város bevezető útjait
2014. Január 17. 13:01, péntek | Helyi

Térfigyelő kamerák pásztázzák hamarosan a város bevezető útjait

Öt darab térfigyelő kamerát szerelnek fel a városba vezető – mezőgazdasági szakbolt, Izsáki úti körforgalom, Ipari Park (Majsai út – Molnár telepi út sarok), Tesco körforgalom, Repülőtér (Alpári út) – utaknál.

Összekötő út a Kis-Szegedi és az 5. számú főút között
2014. Január 13. 14:55, hétfő | Helyi

Összekötő út a Kis-Szegedi és az 5. számú főút között

Rövidesen megoldódhatnak a Gyémánt lakóparkban és a környékben lakók közlekedési problémái.

Jövőre is folytatódnak a felújítások a hazai közutakon
2013. December 26. 11:52, csütörtök | Belföld

Jövőre is folytatódnak a felújítások a hazai közutakon

A fejlesztési tárca jóváhagyásával idén és a jövő év első felében összesen mintegy 1200 kilométeren végez el a közútkezelő az útállapotok tartós javulását eredményező beavatkozásokat az országos közúthálózaton.

Átadták a megújult Csólyosi utat
2013. December 21. 13:48, szombat | Helyi

Átadták a megújult Csólyosi utat

Elkészül a Csólyosi út alapjának javítása. A munkálatok 3,5 millió forintba kerültek. A költségeket az önkormányzat és a Hungary Meat Kft. állta.

Megkezdődött a Csólyosi út felújítása
2013. December 17. 14:24, kedd | Helyi

Megkezdődött a Csólyosi út felújítása

Még az idén elkészül a Csólyosi út alapjának javítása. A munkálatok ma (december 17-én) kezdődtek és a tervek szerint karácsonyig befejeződnek.