2024. április 26, péntek - Ervin

Több százezren nem fizettek útdíjat - rengeteg a büntetés
2015. November 23. 07:41, hétfő | Belföld

Több százezren nem fizettek útdíjat - rengeteg a büntetés

Tavaly 276 ezer pótdíjfizetési felszólítást küldött ki az e-matricák értékesítését és ellenőrzését végző Nemzeti Útdíjfizető Szolgálat (NÚSZ) Zrt., ebből mintegy 2,5 milliárd forint pótdíjat fizettek be

Ha hűvösebb éghajlatra utaznál: menj a hegyekbe!
2015. Augusztus 15. 14:00, szombat | Külföld

Ha hűvösebb éghajlatra utaznál: menj a hegyekbe!

Mivel itthon tombol a nyár, a melegből talán még elegünk is van, teljesen természetes, hogy hűvösebb helyekre vágyunk nyaralni.

NFM: több mint 1,76 milliárd forint kerékpárút-fejlesztésre
2015. Augusztus 04. 07:16, kedd | Belföld

NFM: több mint 1,76 milliárd forint kerékpárút-fejlesztésre

Több mint 1,76 milliárd forint értékben nyert támogatást kerékpárút-fejlesztésre tíz önkormányzat, a kivitelezéseknek október végéig be kell fejeződni.

Téli időszámítás a Magyar Közútnál
2014. November 11. 14:58, kedd | Helyi

Téli időszámítás a Magyar Közútnál

Bár a tavaszias novemberi időjárás miatt még nincs szükség beavatkozásra, a társaság mind a 93 mérnökségén lezajlottak a gépszemlék.

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között
2014. Szeptember 02. 16:41, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónapban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra.

Illegálisan rakták le a törmeléket
2014. Augusztus 29. 08:46, péntek | Helyi

Illegálisan rakták le a törmeléket

Városunk külterületén, augusztus 27-én a IV. kerületben az Alpári útról nyíló vízmű telep kerítése mentén húzódó úgynevezett „kismindszenti úton” a zúzottköves szakaszt követően ismeretlen személy.

Nyílt levél – válasz a nyílt levélre
2014. Augusztus 26. 18:36, kedd | Helyi önkormányzati

Nyílt levél – válasz a nyílt levélre

A korábban közölt nyílt levél, és az arra adott válasz!

Budapesten szakította meg útját a Lufthansa egyik járata
2014. Július 31. 13:59, csütörtök | Belföld

Budapesten szakította meg útját a Lufthansa egyik járata

Budapesten szakította meg útját csütörtökön a Lufthansa Münchenből a törökországi Milas-Bodrumba tartó járata, az Airbus A320-as nem sokkal 13 óra után landolt a Liszt Ferenc-repülőtéren.

Épül a Kiskun utca útalapja
2014. Június 13. 19:03, péntek | Helyi

Épül a Kiskun utca útalapja

Megkezdődött az útalap építése a Kiskun utcában. A szakemberek jelenleg a földmunkát végzik.

Megépül a Kiskun utca útalapja
2014. Május 21. 10:45, szerda | Helyi

Megépül a Kiskun utca útalapja

Júniusban elkezdődik az útalap építése a Kiskun utcában. A közel négyszáz méteres szakasz kiépítése 5,5 millió forintba kerül.

A jövő útja
2014. Május 14. 09:43, szerda | Belföld

A jövő útja

Az Amerikában, Idaho államban élő Scott és Julie Brusaw által alapított Solar Roadways vállalat találmánya, a napelemes útburkolat, forradalmasíthatja a jövő energiatermelését és útfelületét.

Átépítések miatti útlezárások a Kossuth Lajos utca környékén
2014. Május 06. 16:46, kedd | Helyi

Átépítések miatti útlezárások a Kossuth Lajos utca környékén

Tájékoztatjuk a tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2014. május 7-14. között az alábbi teljes szélességű útlezárásokra kerül sor