2024. május 4, szombat - Mónika

Ajánlattételi felhívás fogászati ügyelet ellátására
2016. Július 11. 15:59, hétfő | Helyi

Ajánlattételi felhívás fogászati ügyelet ellátására

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nyílt beszerzési eljárást hirdet fogászati ügyeleti ellátás biztosítására

FÜL-ORR GÉGÉSZETI szakrendelés szünetel 2016. július 1-22-e között
2016. Június 30. 08:22, csütörtök | Helyi

FÜL-ORR GÉGÉSZETI szakrendelés szünetel 2016. július 1-22-e között

A Kiskunfélegyházi Városi Kórház és Rendelőintézet értesíti kedves betegeit, hogy 2016. július 1 - 2016. július 22. közötti időpontokban a FÜL-ORR GÉGÉSZETI SZAKRENDELÉS SZÜNETEL.

Megváltozott a háziorvosi ügyelet telefonszáma
2015. Július 23. 12:09, csütörtök | Helyi

Megváltozott a háziorvosi ügyelet telefonszáma

A felnőtt-, és gyermek háziorvosi ügyelet telefonszáma megváltozott Kiskunfélegyházán.

Bármikor leállhatnak a műtők Szegeden
2015. Május 07. 16:08, csütörtök | Belföld

Bármikor leállhatnak a műtők Szegeden

A központi műtő 28 fős személyzete nem hajlandó a törvényesnél több túlmunkát végezni, amiért még pluszpénzt se kapnak, így sztrájkolni készülnek, leállhatnak a műtők.

Az egészségügyi szolgáltatók ügyeleti rend szerint működnek
2014. December 23. 08:45, kedd | Helyi

Az egészségügyi szolgáltatók ügyeleti rend szerint működnek

A karácsonyi ünnepek alatt, illetve az azt követő munkaszüneti napokon az ügyeleti rend szerint biztosítják a sürgős esetek ellátását az egészségügyi szolgáltatók. A gyógyszertárak is ügyeleti rendben működnek.

Az ünnepi készülődés közben a gyógyszerekről se feledkezzünk meg!
2014. December 18. 10:37, csütörtök | Helyi

Az ünnepi készülődés közben a gyógyszerekről se feledkezzünk meg!

Egymást követően 5 egybefüggő munkaszüneti nap áll előttünk, a karácsonyi bevásárlás során azonban a gyógyszereinkről se feledkezzünk meg!

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet
2014. Június 26. 10:32, csütörtök | Helyi

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet

Öt esztendeig az Emergency Service Kft., a közbeszerzési eljárás nyertese látja el a központi háziorvosi ügyeletet.

Méltó helyre kerül a háziorvosi ügyelet
2014. Március 31. 15:51, hétfő | Helyi

Méltó helyre kerül a háziorvosi ügyelet

Holnaptól már a volt kommendáns hivatal épületében működik a felnőtt háziorvosi és a gyermekorvosi ügyelet.

Elindult a fogorvosi ügyelet
2014. Február 02. 20:30, vasárnap | Helyi

Elindult a fogorvosi ügyelet

Közel két évtizedes kihagyás után fogászati ügyelet indult február 1-jétől a kiskunfélegyházi és a gátéri lakosok számára.

Fogászati ügyelet indul februártól, napi négy órában
2014. Január 15. 16:52, szerda | Helyi

Fogászati ügyelet indul februártól, napi négy órában

Fogászati ügyelet indul február 1-jétől a kiskunfélegyházi és a gátéri lakosok számára. A betegeket napi négy órában fogadják a Pulpa Egészségügyi Bt. Dobó utcai rendelőjében.

2012. Május 16. 07:05, szerda | Belföld

A gombelemek még jobban veszélyeztetik a gyerekeket

A gombelemek elterjedésével az elmúlt két évtizedben megduplázódott azon balesetek száma, amely gyermekeken elektromos vagy kémiai égést okozott.

2011. November 06. 14:37, vasárnap | Kék hírek

Már csak a holttestet szedték ki a roncsból a tűzoltók

A helyszínen életét vesztette annak személygépkocsinak a vezetője, amely egy fának csapódott Andocs határában vasárnap reggel - közölte a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese.