2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Július 11. 15:59, hétfő | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

Ajánlattételi felhívás fogászati ügyelet ellátására

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nyílt beszerzési eljárást hirdet fogászati ügyeleti ellátás biztosítására

a 47/2004. (V. 11.) ESzCsM rendelet 17. § szerinti fogászati alapellátás körébe tartozó sürgősségi ellátásra Kiskunfélegyháza város és Gátér község közigazgatási területén.

A beszerzés tárgya:

Kiskunfélegyháza központtal működő Kiskunfélegyháza és Gátér önkormányzatok közigazgatási területein élő lakosság részére a fogorvosi alapellátáshoz kapcsolódó ügyelet ellátása feladat-ellátási szerződés alapján, 1 év határozott időtartamra.

Az ellátásban érintett lakosság száma: Kiskunfélegyháza 31 351 fő, Gátér 974 fő.

Ügyeleti idő: folyamatos elérhetőség biztosításával, minimum napi 4 óra helyszíni tartózkodással az alábbiak szerint:

• hétfőtől - csütörtökig: 19:00 - 23:00
  • pénteken: 13:00 - 17:00
  • szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 7:00 - 11:00.

Finanszírozási feltételek:

A szolgáltatás díjának fedezetéül a 43/1999 (III. 03.) Korm. rendelet alapján a nyertes ajánlattevő által az OEP-pel kötött szerződésben a fogászati ügyelet ellátására biztosított támogatás összege szolgál, melyet a nyertes ajánlattevő közvetlenül igényel meg az OEP-től. Ezen felüli támogatást az ajánlatkérő nem biztosít.

Bővebben: Ajánlattételi felhívás fogászati ügyelet ellátására

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi