2024. április 25, csütörtök - Márk

Értékőrzőink régiós találkozója
2015. Június 23. 12:16, kedd | Helyi

Értékőrzőink régiós találkozója

A Móra Ferenc Közművelődési Egyesület a Kiskun Múzeummal és városunk önkormányzatával karöltve együttesen szervezték meg június 22-én értékőrzőink kistérségi találkozóját.

Polgármesterek az élhető településért
2015. Április 20. 09:57, hétfő | Helyi

Polgármesterek az élhető településért

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat április 16-17-én tartotta a hagyományokkal rendelkező polgármesteri fórumát Tiszakécskén a Barack Hotelben.

Vőfély-Zenész Találkozó Kiskunfélegyházán
2015. Február 15. 07:20, vasárnap | Helyi

Vőfély-Zenész Találkozó Kiskunfélegyházán

Fantasztikus hangulatban telt a Zenész- és Vőfélytalálkozó, melyet a Sarlós Boldogasszony Plébánia egyházközsége szervezett február 14-én (szombaton).

Testvérvárosi találkozó Tordán
2014. Szeptember 04. 08:33, csütörtök | Helyi

Testvérvárosi találkozó Tordán

A XIV. alkalommal megrendezett tordai városnapokhoz csatlakozóan, az „Európa a polgárokért” program keretében került sor Torda testvérvárosainak találkozójára.

A sikeres randi 11 jele
2014. Augusztus 23. 16:00, szombat | Helyi

A sikeres randi 11 jele

Mindig izgatottan készülünk az első randira, titkon abban reménykedünk, hogy most végre megtaláljuk az igazit. Utána viszont ólomlábakon jár az idő, amíg ki nem derül, hogy lesz-e folytatás.

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!
2014. Augusztus 21. 09:08, csütörtök | Helyi

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!

Hihetetlen dolog történt a hétvégén, amikor egyre csak érkeztek az ország minden tájáról a szebbnél szebb oldalkocsis motorok a Kiskunfélegyházi Parkerdőbe az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója hívó szavára.

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben
2014. Július 08. 09:02, kedd | Helyi

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben

Hagyományteremtő jelleggel kerül megrendezésre az ország első oldalkocsis találkozója augusztus idusán, amely nagy valószínűséggel beáll a hungarikumok sorába.

Ezeregyszázhét nyíl hullott a bajorok és svábok fejére
2014. Július 01. 08:37, kedd | Helyi sport

Ezeregyszázhét nyíl hullott a bajorok és svábok fejére

Ezeregyszázhét nyíl röppent fel egyszerre a világ legnagyobb íjásztalálkozóján, június 28-án, Ópusztaszeren.

Teltház a Vőfély-Zenész Találkozón!
2014. Március 02. 10:03, vasárnap | Helyi

Teltház a Vőfély-Zenész Találkozón!

Teltház volt a Vőfély-Zenész Találkozón a Constantinum Sportcsarnokában.

Közmeghallgatás a városházán
2013. December 13. 17:23, péntek | Helyi

Közmeghallgatás a városházán

Közmeghallgatást tartott december 12-én Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatánk Képviselő-testülete a városházán.

A helyzetek kihasználása döntött
2013. Szeptember 02. 11:13, hétfő | Helyi sport

A helyzetek kihasználása döntött

A forduló előtt 100%-os hazaiak bíztak a jó folytatásban és reménykedtek az újabb 3 pontban, de a vendégek is a győzelem megszerzése érdekében léptek pályára