2024. április 23, kedd - Béla

Négyszemközt találkozik Trump és Putyin
2017. Július 05. 07:19, szerda | Külföld

Négyszemközt találkozik Trump és Putyin

A washingtoni Fehér Ház is megerősítette kedden, hogy Donald Trump amerikai elnök pénteken négyszemközti megbeszélést folytat majd Hamburgban Vlagyimir Putyin orosz elnökkel.

Testvérvárosi találkozó volt Braunfelsben
2017. Június 12. 08:40, hétfő | Helyi

Testvérvárosi találkozó volt Braunfelsben

A testvérvárosok által közösen készített és az Európai Unió által támogatott projekt soron következő találkozója Braunfelsben volt június 1-je és 5-e között.

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval
2017. Június 06. 09:23, kedd | Helyi

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval, a Richter Aranyanyu-díj alapítójával. Vendége Garai Erzsébet, aki 2016-ban vette át a Richter Aranyanyu-díjat egészségügyi szakdolgozói kategóriában.

7. Trabant-Wartburg Találkozó Kecskeméten
2017. Április 11. 21:20, kedd | Helyi

7. Trabant-Wartburg Találkozó Kecskeméten

Idén is megrendezésre kerül a kecskeméti Trabant-Wartburg találkozó Kecskeméten!

Előrehozták a NATO külügyminiszteri találkozóját
2017. Március 28. 05:00, kedd | Külföld

Előrehozták a NATO külügyminiszteri találkozóját

Előrehozták március 31-re a NATO-országok külügyminisztereinek brüsszeli találkozóját, így Rex Tillerson, az amerikai diplomácia vezetője is részt vesz azon - közölte hétfőn az észak-atlanti szövetség.

Donald Trump találkozót tervez Vlagyimir Putyin orosz elnökkel
2017. Január 15. 05:00, vasárnap | Külföld

Donald Trump találkozót tervez Vlagyimir Putyin orosz elnökkel

Donald Trump megválasztott amerikai elnök a The Wall Street Journal című lapnak adott interjújában bejelentette, hogy találkozót tervez Vlagyimir Putyin orosz elnökkel, s egyúttal sejtetni engedte azt is,

Vőfély-Zenész találkozó Kiskunfélegyházán
2017. Január 02. 18:49, hétfő | Helyi

Vőfély-Zenész találkozó Kiskunfélegyházán

A nagy sikerre való tekintettel Kiskunfélegyházán Jótékony célú Vőfély-Zenész Találkozó lesz 2017. február 25-én.

Nemzetközi sakkbajnokságot rendeztek a Lakiteleki Népfőiskolán
2016. Október 24. 08:59, hétfő | Helyi sport

Nemzetközi sakkbajnokságot rendeztek a Lakiteleki Népfőiskolán

A „Kárpát - Medencében Sakkozó Magyarok XXI. Találkozója” nemzetközi bajnokságot rendezték 2016. október 15-22. között a Lakiteleki Népfőiskola Kölcsey Házában.

Hackerek találkoznak a fővárosban
2016. Október 22. 06:00, szombat | Belföld

Hackerek találkoznak a fővárosban

Immáron 13. alkalommal gyűltek össze az etikus hacker szakma képviselői Budapesten, Közép-Kelet-Európa IT biztonsági fesztiválján, a Hacktivity-n.

Félegyházi címlapsztori
2016. Szeptember 28. 11:19, szerda | Helyi

Félegyházi címlapsztori

Félegyházi oldalkocsis kaszkadőreink képe díszeleg a Sidecar Traveller nemzetközi magazin októberi címlapján, amelyet az USA-tól Németországig olvasnak a motorosok.

Néptáncosok sora kígyózott a platán fák árnyékában
2016. Szeptember 11. 10:00, vasárnap | Helyi

Néptáncosok sora kígyózott a platán fák árnyékában

Immáron harmadik alkalommal szolgált színhelyéül városunk a Kunsági Néptánc Találkozónak, mely idén is a Libafesztivál keretei között került megrendezésre szeptember 10-én.

Holnap kezdődik a nagy Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó
2016. Augusztus 10. 08:43, szerda | Helyi

Holnap kezdődik a nagy Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó

Az első különleges vendégek már be is befutottak!