2024. április 24, szerda - György

Tájékoztatás ivóvíz és szennyvízcsatorna hálózatra történő rákötési kötelezettségről
2015. Március 17. 09:45, kedd | Helyi

Az ingatlan tulajdonosa a víziközmű-rendszer üzembe helyezésétől számított egy éven belül köteles az ingatlant víziközmű-rendszerbe beköttetni az ingatlanát.

Változott a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtését végző közszolgáltató
2014. Október 27. 15:28, hétfő | Helyi

2014. szeptember 1-től a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz (ún. „szippantott szennyvíz”) begyűjtését és szállítását kizárólagosan a kecskeméti SZENNYVÍZ TRANS KFT végezheti.

100 százalékos lett a város csatornázottsága
2014. Május 28. 11:43, szerda | Helyi

100 százalékos lett a város csatornázottsága

Befejeződött a nyolc városrésztérintő szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése Kiskunfélegyházán. A közel 2,5 milliárd forintba beruházás projektzáróját ma (május 28-án) tartották meg a városházán.

100 százalékos Kiskunfélegyháza csatornázottsága
2014. Április 09. 18:54, szerda | Helyi

100 százalékos Kiskunfélegyháza csatornázottsága

Befejeződött a nyolc városrésztérintő szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése Kiskunfélegyházán. Javában folyik az utak sávos helyreállítása.

Folytatódnak az úthelyreállítások
2014. Január 02. 14:17, csütörtök | Helyi

Folytatódnak az úthelyreállítások

Befejeződött a nyolc városrészt – Bikahegy, Molnár telep, Bankfalu, Kossuthváros, Zöldmező lakótelep, Kertváros, Móraváros, Aranyhegy – érintő szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése Kiskunfélegyházán.

Csatornázás, úthelyreállítás
2013. November 28. 13:30, csütörtök | Helyi

Csatornázás, úthelyreállítás

2013. november 26-ától az alábbi helyszíneken történnek csatornázási munkálatok:

Az ütemterv szerint halad a csatornázás
2013. Július 24. 09:47, szerda | Helyi

Az ütemterv szerint halad a csatornázás

A nagy meleg ellenére is jó ütemben halad a nyolc városrész érintő szennyvíz-csatornaépítés. A szakemberek jelenleg a Bankfaluban, a Kossuthvárosban, a Molnártelepen, a Móravárosban és a Kertvárosban dolgoznak.

105 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert Kiskunfélegyháza
2013. Június 13. 15:35, csütörtök | Helyi

105 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert Kiskunfélegyháza

Több mint százmillió forinttal csökken a nyolc városrészt érintő szennyvízcsatorna építés lakossági önereje

Gondok vannak a csatornaépítéssel Aranyhegyen
2013. Június 12. 09:37, szerda | Helyi

Gondok vannak a csatornaépítéssel Aranyhegyen

Lakossági fórumot tartott június 10-én, az Aranyhegyi lakótelepen Horváth Gábor önkormányzati képviselő, melynek témája a folyamatban lévő szennyvízcsatorna beruházás volt

Épül a szennyvízcsatorna
2013. Április 18. 17:43, csütörtök | Helyi

Épül a szennyvízcsatorna

„Kiskunfélegyháza Város szennyvíz csatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során 2013. április 18-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Harminc százalékban kész a csatornázás
2013. Április 04. 14:10, csütörtök | Helyi

Harminc százalékban kész a csatornázás

A szennyvízcsatorna-beruházás jelenlegi helyzetéről, aktualitásairól számolt be március 28-án a sajtó munkatársainak Kapus Krisztián polgármester és Hartyáni Gyula projektvezető a Városházán.

2012. Január 25. 06:57, szerda | Belföld

Magyar világszabadalom indulhat hódító útjára

Egyedülálló szoftvert fejlesztett ki egy magyar nonprofit vállalkozás a szennyvíztisztító telepek hatékonyabb működésének elősegítésére – írja a Magyar Nemzet.