2024. április 25, csütörtök - Márk

Három és félmilliárdból fejleszthetnek az önkormányzatok
2015. Augusztus 10. 07:01, hétfő | Belföld

Három és félmilliárdból fejleszthetnek az önkormányzatok

Három és félmilliárd forint fejlesztési forrás felosztásáról döntött Pintér Sándor belügyminiszter, az összeget 207 önkormányzat fordíthatja a feladatellátásával kapcsolatos beruházásokra.

Döntés született az iskolák működtetéséről
2015. Augusztus 06. 11:44, csütörtök | Helyi

Döntés született az iskolák működtetéséről

Augusztus 3-án Testületi Ülés keretei között döntöttek a félegyházi általános iskolák és a Móra Ferenc Gimnázium fenntartásának önkormányzati kézbe való vételéről.

Önkormányzatokat díjazott a Nagycsaládosok Országos Egyesülete
2015. Július 12. 05:00, vasárnap | Belföld

Önkormányzatokat díjazott a Nagycsaládosok Országos Egyesülete

Nyolc önkormányzatot díjazott családbarát tevékenységéért szombaton a Nagycsaládosok Országos Egyesülete (NOE) - közölte a szervezet az MTI-vel.

Nyári diákmunka program indul az Önkormányzatnál
2015. Június 20. 12:59, szombat | Helyi

Nyári diákmunka program indul az Önkormányzatnál

„Nyári diákmunka” elnevezéssel országos munkaerő-piaci program indul.

Boruljon virágba városunk!
2015. Április 20. 09:28, hétfő | Helyi

Boruljon virágba városunk!

Immáron ötödik alkalommal kerül megrendezésre a "Legyen virágosabb városunk!" verseny!

A város tulajdonába került az egykori „lovas” ingatlan
2015. Március 30. 10:07, hétfő | Helyi

A város tulajdonába került az egykori „lovas” ingatlan

Fellélegezhetnek a Horváth Zoltán utca 9. számú ingatlan közelében élők, hiszen most már az önkormányzat tulajdonát képzi az épület és a hozzá tartozó terület.

Sürgősségi indítvánnyal kezdődött a képviselő-testületi ülés
2015. Március 26. 08:15, csütörtök | Helyi

Sürgősségi indítvánnyal kezdődött a képviselő-testületi ülés

Bense Zoltán önkormányzati képviselő öt pontot sorolt fel, melyekkel kapcsolatban arra kérte a képviselő-testületet, hogy szavazzák meg azt, hogy a polgármester megtegye a szükséges jogi lépéseket.

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben
2015. Február 12. 08:55, csütörtök | Helyi

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben

Európa népei és nemzeti kisebbségei közötti jelképes hidak építése érdekében a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat delegációja Rideg László elnök vezetésével látogatást tett az erdélyi Fehér és Hargita testvér megyéknél.

Ellopták a térfigyelő kamerákat
2014. November 09. 05:33, vasárnap | Helyi

Ellopták a térfigyelő kamerákat

A hét elején érkezett a bejelentés, miszerint az 5-ös főút Kecskemét és Szeged felőli körforgalmánál is ellopták a térfigyelő kamerákat. Az önkormányzat feljelentést tett a rendőrségen.

Új jegyzője lesz Félegyházának
2014. November 06. 16:53, csütörtök | Helyi önkormányzati

Új jegyzője lesz Félegyházának

A mai testületi ülésen már dr. Lajkó Norbert látja el a jegyzői feladatokat, tekintettel arra, hogy dr. Endre Szabolcs jegyző közös megegyezéssel távozott posztjáról.

Kialakult a bizottsági struktúra
2014. Október 28. 09:38, kedd | Helyi önkormányzati

Kialakult a bizottsági struktúra

Az október 22-i alakuló testületi ülésen Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testülete megalkotta a Szervezeti és Működési Szabályzatát, majd megválasztotta az abban meghatározott bizottságok elnökeit és tagjait.

Hivatalos választási eredmények
2014. Október 13. 07:53, hétfő | Helyi

Hivatalos választási eredmények

A mellékelten csatolt linken megtekinthetik a részletes választási eredményeket városunkban.