2024. április 24, szerda - György

2016. Április 28. 08:48, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Megújult a Diákönkormányzat

Április 26-án (kedden) tartották a diákok városunkban a diákönkormányzati választásokat. Ezen a napon választották meg Kiskunfélegyháza általános- és középiskolásai új polgármesterüket, és a diákönkormányzat tagjait.

A választóbizottság valamennyi helyszínen ellenőrizte a szavazás menetét. Mivel szabálytalanságot sehol nem tapasztaltak, valamint a bizottsághoz sem érkezett panasz a választással kapcsolatosan, így a szavazatok összegzését követően Papp Viktória ifjúsági referens és Csányi József polgármester a városháza dísztermében bejelentette, hogy a 2016/17. tanévben a Félegyházán tanuló diákok a GYIÖK polgármesterévé Horváth Károlyt, A Kossuth Lajos Szakközépiskola diákját választották.

A diákönkormányzat testületi tagjainak névsorát az alábbiakban olvashatják:
Kürtösi Klaudia (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Katolikus Gimnázium és Szakközépiskolája), Csósza Máté (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Katolikus Gimnázium és Szakközépiskolája), Bencsik Szabolcs (Móra Ferenc Gimnázium), Mucsi Dominika (Móra Ferenc Gimnázium), Gajdácsi Árpád (Szent Benedek Gimnázium Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyháza, Petőfi Sándor Tagintézménye), Szabó Gergő Zsolt (Szent Benedek Gimnázium Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézménye), Ajtai Patrícia ( Kiskunfélegyházi Középiskola Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Kossuth Lajos Szakközépiskolája), Benke János (Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Kossuth Lajos Szakközépiskolája), Czibolya Miklós (Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Közgazdasági Szakközépiskola), Körözsi Martina (Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Közgazdasági Szakközépiskola), Lajkó Edina (Darvas József Általános Iskola), Kecső Dóra (Darvas József Általános Iskola), Radnóti Kamilla (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola), Orosz Noémi(Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola), Juhász János (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán utcai Tagintézménye), Meizl Mira (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán utcai Tagintézménye), Patyi Erika Fanni (Dózsa György Általános Iskola), Terjék Emese (Dózsa György Általános Iskola), Czinege Eszter (Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola), Lőrincz Zsófia (Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola), Herczeg Bernadett (Göllesz Viktor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény), Somodi Beatrix (Göllesz Viktor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény), Jaksa András Mihály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Általános Iskolája), Tóth Kristóf (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Általános Iskolája)

Az ünnepélyes eskütételre ma (április 28-án) a délutáni órákban kerül sor a Polgármesteri Hivatal Dísztermében.