2024. április 25, csütörtök - Márk

Őrizetben a harmadik gyanúsított
2015. Május 12. 15:41, kedd | Kék hírek

Őrizetben a harmadik gyanúsított

Korábbi hírek szerint R. Tibor 46 éves és R. József 20 éves helyi lakosokkal szemben már folyik a nyomozás, most pedig a csoport harmadik tagját P. Lajost is beazonosították.

Kiskunfélegyházi cégtemetőt számoltak fel a NAV dél-alföldi nyomozói
2015. Március 23. 12:19, hétfő | Helyi

Kiskunfélegyházi cégtemetőt számoltak fel a NAV dél-alföldi nyomozói

A nyomozás során a kezdeti négyről harmincötre bővült a gyanúsítottak száma, az ügyben közokirat-hamisítás mellett adócsalás és sikkasztás miatt emeltek vádat.

2015. Január 14. 20:02, szerda | Helyi

"Játék” a követeléssel

A Bács-Kiskun megyei nyomozók vesztegetés és hűtlen kezelés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vettek őrizetbe három férfit.

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből
2014. December 27. 14:06, szombat | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

Megyénkben az elmúlt 24 órában 1 anyagi káros közúti közlekedési baleset történt. Ittas gépjárművezetőt vér-vizelet mintavételre 1 esetben állítottak elő a rendőrök.

Csaknem nyolcszáz embert vert át a netes csaló
2014. December 18. 09:53, csütörtök | Belföld

Csaknem nyolcszáz embert vert át a netes csaló

Ruhaneműk hirdetéseit töltötte le az Ebay-ről, majd azokat saját Facebook oldalán kínálta eladásra egy férfi, akinek azonban esze ágában sem volt kiszállítani a megrendelt termékeket.

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét
2014. November 28. 17:55, péntek | Helyi

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét

Emberölés bűntett kísérlete miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

Keressük Éva nénit!
2014. November 26. 16:38, szerda | Helyi

Keressük Éva nénit!

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság eljárást folytat Farkas Jenőné Gulyás Éva eltűnése miatt.

Négy bűncselekmény miatt kell felelnie a félegyházi férfinak
2014. November 12. 10:11, szerda | Helyi

Négy bűncselekmény miatt kell felelnie a félegyházi férfinak

Vádemelést javasol a rendőrség azzal a kiskunfélegyházi férfival szemben, aki a gyermeke előtt egy karddal követelte vissza kölcsönadott pénzét, majd megrongált egy autót.

Előzetesben közokirat-hamisítás és csalás miatt
2014. Október 22. 13:07, szerda | Helyi

Előzetesben közokirat-hamisítás és csalás miatt

Elfogták és őrizetbe vették a kecskeméti rendőrök azt a 36 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint valótlan adatokat jegyeztetett be a cégnyilvántartásba.

Üres kirakatban meztelenül mutogatta magát
2014. Szeptember 15. 12:33, hétfő | Kék hírek

Üres kirakatban meztelenül mutogatta magát

Kiskunmajsán, a Fő utcán lévő egyik üres kirakatban egy férfi meztelenül mutogatta magát az arra sétálóknak.

Emberölés miatt indult nyomozás Kunszálláson
2014. Szeptember 01. 13:06, hétfő | Kék hírek

Emberölés miatt indult nyomozás Kunszálláson

Holtan találták az otthonában a 72 éves férjet, feleségét életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.

Drog a tűzhelyben
2014. Augusztus 29. 14:44, péntek | Helyi

Drog a tűzhelyben

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozást folytat kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt T. József 51 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.