2024. április 25, csütörtök - Márk

Védett madarak teteme az E-75-ös főút mellett
2013. Április 12. 14:12, péntek | Helyi

Védett madarak teteme az E-75-ös főút mellett

Ismeretlen tettes ellen nyomoz a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya

2012. Május 31. 14:07, csütörtök | Külföld

Már egy gyilkossági ügyben is elővették Timosenkót

Julija Timosenko bebörtönzött volt ukrán kormányfőt tanúként fogják kihallgatni a Scserbany-gyilkosság ügyében folyó nyomozásban – közölte szerdai kijevi sajtótájékoztatóján Viktor Psonka ukrán főügyész.

2012. Május 26. 07:09, szombat | Kék hírek

Kifosztották a szentkúti nemzeti kegyhelyet

Egymillió forintos kárt okozott a Nógrád megyei, szentkúti nemzeti kegyhelyen egy ismeretlen elkövető, aki kifosztotta a perselyt és templomi kegytárgyakat lopott el – közölte a megyei rendőr-főkapitányság pénteken.

2012. Május 24. 07:15, csütörtök | Kék hírek

250 millió forint értékben csempésztek cigarettát

Januártól április végéig összesen több mint 250 millió forint értékben foglaltak le csempészett dohányárut Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében – közölte a térségi rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője szerdán.

2012. Május 23. 07:15, szerda | Kék hírek

Lopott sírkővel üzletelt a temetőőr

Többrendbeli lopás miatt indult eljárás egy dombóvári temetőgondnok ellen, aki síremlékek fedőlapjait adta el egy sírkőkészítő vállalkozónak – közölte a rendőrség kedden az MTI-vel.

2012. Május 22. 14:15, kedd | Kék hírek

Leszakadt a mennyezet a Tescóban

Leszakadt az álmennyezet a siófoki Tesco áruházban hétfőn kora délután, többen könnyebben megsérültek.

2012. Május 22. 07:13, kedd | Kék hírek

Beismerte a három évvel ezelőtti gyilkosságot

A gyanúsított K. Istvánné hosszú hallgatás után beismerte, hogy 2009-ben ő ölt meg egy hajdúböszörményi nőt – közölte a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) hétfőn az MTI-vel.

2012. Május 19. 14:09, szombat | Kék hírek

Ötmilliárd forint után nyomoz a rendőrség

Ötmilliárd forintos hűtlen kezelés gyanújával folytat nyomozást a BRFK az Aegon nyugdíjpénztárral szemben – értesült a Magyar Nemzet.

2012. Május 15. 07:13, kedd | Kék hírek

Bírták a luxusautókat

Autók külföldi értékesítésével manipuláló csalókat fogtak el a vásárosnaményi rendőrök Budapesten; a csoport körözött vezetőjét és két társát őrizetbe vették.

2012. Május 08. 07:25, kedd | Bulvár

Hoppá! 7 év börtönt kaphat VV Cristofel

Az Új Ász információi szerint egyre inkább szorul a hurok VV Cristofel körül, mivel a rendőrség nem csupán testi sértés miatt folytat nyomozást ellene.

2012. Május 04. 07:09, péntek | Külföld

Kadhafi pénzelte Sarkozyt?

A Tunéziában őrizetben lévő Bagdadi Mahmúdi volt líbiai kormányfő állította, hogy Moammer Kadhafi volt líbiai vezető finanszírozta Nicolas Sarkozy francia elnökjelölt 2007-es kampányát – közölték Tuniszban az ügyvédei.

2012. Április 24. 14:13, kedd | Kék hírek

73 éves férfit szabadítottak ki másfél éves fogságából

Másfél évig volt rabszolgasorban egy 73 éves férfi Gádoroson, az idős embert munkára kényszerítették, a pénzét pedig elvették.