2024. április 24, szerda - György

Lezárult a licit!
2015. December 22. 12:26, kedd | Helyi

Lezárult a licit!

A focilabda mellett a kézilabdások szintén felajánlották egy - az első műfüves meccsükön használt – pólót, mely szintén licitálás útján lelt új gazdára.

Ünneppé varázsolták a hétköznapot
2015. December 20. 16:47, vasárnap | Helyi

Ünneppé varázsolták a hétköznapot

A napokban tartotta karácsonyi ünnepségét a Mozgáskorlátozottak Egyesülete.

II. Lépj közelebb road show
2015. Július 01. 10:03, szerda | Helyi

II. Lépj közelebb road show

Ma 9 órától „dübörög” a road show a Szakmaközi Művelődési Házban. A tavalyi év sikereire építve, idén újra megrendezte városunkban a Mozgáskorlátozott Egyesület a „Lépj közelebb” programsorozatát.

Forrest Gump Sportnap
2015. Május 21. 15:50, csütörtök | Helyi

Forrest Gump Sportnap

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként ma (május 21-én) tartotta meg hagyományos Sportnapját a Forrest Gump Sportegyesület a Szakmaközi Művelődési Házban.

Útdíj kedvezmény a nagycsaládosoknak és mozgáskorlátozottaknak
2015. Április 05. 10:00, vasárnap | Belföld

Útdíj kedvezmény a nagycsaládosoknak és mozgáskorlátozottaknak

Ha eddig nem lett volna elég bonyolult, hogy az útdíj (megyemartica) rendszerben ki mikor mit fizet, illetve kérhet vissza, akkor itt egy újabb csavar. De ennek legalább az érintettek örülhetnek

Csökkenthető a büntetés mozgáskorlátozott helyen való parkolósért?
2015. Február 12. 06:00, csütörtök | Belföld

Csökkenthető a büntetés mozgáskorlátozott helyen való parkolósért?

Csökkenthető-e a büntetés, ha a vétkes elismer a mozgáskorlátozott helyen való parkolós, de magasnak találja az érte járó büntetést? Erre ad választ az onlinejogsebesz.hu! Ne feledje, joga van kérdezni!

Elfogadni és elfogadtatni magunkat
2014. Március 04. 08:21, kedd | Helyi

Elfogadni és elfogadtatni magunkat

A Kiskunfélegyházi Mozgáskorlátozottak Egyesületének kiemelt célja ebben az évben az „érzékenyítés”. Ez azt jelenti hogy elfogadni és elfogadtatni magunkat.

Mozgáskorlátozottak sakkbajnoksága
2013. December 06. 10:21, péntek | Helyi sport

Mozgáskorlátozottak sakkbajnoksága

A Kiskunfélegyházi Mogáskorlátozottak Egyesülete Nyílt Egyéni Sakkversenyét tartották december 4-én a Szakmaközi Művelődési Házban

Eredményes évet tudhat maga mögött a Mozgáskorlátozottak Egyesülete
2013. December 05. 11:00, csütörtök | Helyi

Eredményes évet tudhat maga mögött a Mozgáskorlátozottak Egyesülete

Évzáró rendezvényét tartotta december 4-én a Kiskunfélegyházi Mozgáskorlátozottak Egyesülete a Szakmaközi Művelődési Házban.

Kézműves alkotások a Kiskun Múzeumban
2013. December 02. 13:03, hétfő | Helyi

Kézműves alkotások a Kiskun Múzeumban

Kiállítás nyílt november 30-án a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete és a Kiskun Múzeum szervezésében a múzeumban

2012. Május 03. 07:15, csütörtök | Kék hírek

Mozgáskorlátozott-igazolvány: már 52 visszaélő lebukott

Egy év alatt több mint félszáz, mozgáskorlátozott-igazolvánnyal visszaélő bukott le a főváros II. kerületében – tájékoztatott a helyi önkormányzat.

2012. Április 10. 14:05, kedd | Belföld

Bővülő források fogyatékossággal élő emberek gépjármű-vásárlási támogatására

Március 31-ről május 15-re módosult a súlyosan mozgáskorlátozott személyek gépjármű szerzési és átalakítási támogatás iránti kérelmeinek benyújtásának határideje.