2024. április 23, kedd - Béla

2015. Május 21. 15:50, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Forrest Gump Sportnap

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként ma (május 21-én) tartotta meg hagyományos Sportnapját a Forrest Gump Sportegyesület a Szakmaközi Művelődési Házban.

A kellemes időjárásnak, a lelkes sportolóknak és az aprólékos szervezésnek köszönhetően fantasztikusan jól töltötték a délelőttöt a megjelentek.
Az eseményen Félegyházáról a Nádasdy utcai otthon és a Csanyi úti otthon lakói és a Forrestesei mellett Kiskunhalasról, Kecskemétről és Szegedről érkeztek vendég csapatok.

A megmérettetés lengőtekézésben, erőemelésben, evezőpadon, pohárpakolásban és golyózásban folyt. Lelkesen szurkoltak egymásnak a csapattársak és izgatottan várták az eredmények kihirdetését.

Eredmények:

Evezés:
Férfiak: 1. Lantos Ferenc (Csongrád), 2. Izsák Lőrincz (Csongrád), 3. Molnár Zoltán (Forrest Gump)

Nők: 1. Kállai Katalin (Forrest), 2. Kovács Erzsébet (Forrest), 3. Ipacs Ildikó (Forrest)

Erőemelés:
Nők: 1. Ipacs Ildikó (Forrest), 2. Barna Papp Éva (Forrest), 3. Iványi Andrea (Forrest)

Férfiak: 1. László Róbert (Forrest), 2. Ács Attila (Forrest), 3. Papp László (Forrest)

Golyózás (Pétanque)

Férfiak: 1. Zámbó János (Szeged), 2. Dobos József (Csanyi út), 3. Cseri Dávid (Csongrád)

Nők: 1. Tóth Tímea (Szeged), 2. Koncz Imréné (Csanyi út), 3. Sós Barbara (Forrest Gump)

Lengőteke:

Nők: 1. Potyesz Éva (Forrest), 2. Budai Ágnes (Kecskemét), 3. Berkes Luca (Csongrád)

Férfiak: 1. Berta János (Csanyi út), 2. Kocsis István (Nádasdy u.), 3. Sós István (Csanyi u.)

Pohár Pakolás:

Nők: 1. Barna Pap Éva (Forrest), 2. Kovács Erzsébet (Forrest), 3. Németh Katalin (Csongrád)

Férfiak: 1. Kovács Benjamin (Kecskemét), 2. Bok Ferenc (Kecskemét), 3. Zámbó János (Szeged)

Iványi László , elnök, Forrest Gumps SE