2016. Január 03. 10:06, vasárnap | Helyi sport

ReklámPress-Salgótarján – Astra-ELIOS Kiskunfélegyházi Bulls 0-9 (0-4)

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók
2015. December 15. 08:30, kedd | Helyi sport

Az idei évben is Segesvárra utaztak a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói, hogy utoljára még egy jót versenyezzenek és találkozzanak erdélyi sportbarátaikkal, ápolva a kiváló kapcsolatokat.

Pályaválasztói jogcsere!
2015. Október 30. 09:30, péntek | Helyi sport

Helyszínváltozás!!!

A városi rangadót a KHTK II. nyerte
2015. Október 12. 21:52, hétfő | Helyi sport

A megyei II. osztály északi csoportjában a 9. fordulóban a két félegyházi csapat találkozott.

Magyar-feröeri - óvatosan kell játszani Feröer ellen
2015. Október 08. 05:00, csütörtök | Sport

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatottnak óvatosságra lesz szüksége a Feröer-szigetek elleni, csütörtök esti Európa-bajnoki selejtezőn.

Sakkozóink győztek az előrehozott fordulóban
2015. Szeptember 28. 10:30, hétfő | Helyi sport

A Nemzeti Sakk Csapatbajnokság második fordulóját a vendégcsapat kérésére október negyedike helyett vasárnap (2015.szept. 26.) játszották, melyen hazai siker született: Félegyháza-Csongrád – Gyulai SE 7-5!

Hazai környezetben játszik a KHTK
2015. Szeptember 25. 14:00, péntek | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 7. fordulójában hazai pályán fogadja ellenfelét a KHTK. A vendég Kiskunhalas a bajnoki táblázat ötödik helyén áll 10 ponttal.

Bács Megyei Kupa 3. forduló
2015. Szeptember 22. 13:50, kedd | Helyi sport

Szeptember 23-án rendezik a forduló mérkőzéseit, egy párharc későbbi időben kerül megrendezésre.

Továbbra is hibátlan a KHTK
2015. Szeptember 20. 14:50, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 6. fordulójában az eddig egy pontot gyűjtő Soltvadkert otthonába látogatott a KHTK együttese.

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában
2015. Szeptember 10. 21:14, csütörtök | Helyi sport

Két hibátlan csapat találkozik a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában. A második helyen álló KHTK a harmadik pozícióban tartó Kecskeméti LC-KTE SI együttesét fogadja.

Női NB I: Miskolcon rendezik a forduló rangadóját
2015. Szeptember 10. 20:38, csütörtök | Helyi sport

Bemutatkoznak az ETO dél-afrikai légiósai. Szombaton rendezik a női NB I-s bajnokság 2. fordulójának valamennyi összecsapását.

Északír-magyar - Hosszabbításban mentettek pontot a hazaiak
2015. Szeptember 08. 06:52, kedd | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 1-1-es döntetlent játszott Észak-Írország vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat hétfői játéknapján.