2024. április 25, csütörtök - Márk

HALLATLAN NAGY SIKER
2014. December 04. 13:25, csütörtök | Helyi sport

HALLATLAN NAGY SIKER

Óriási megtiszteltetés érte futsal csapatunkat, az Astra-Kiskunfélegyházát!

Megküzdött a győzelemért az Astra
2014. November 30. 19:51, vasárnap | Helyi sport

Megküzdött a győzelemért az Astra

A női futsal NB-I-s bajnokság 11. fordulójának záró mérkőzését rendezték Kiskunfélegyházán. Általában a két csapat mérkőzései mindig tartogatott meglepetéseket, de főleg Astra sikerekkel zárultak.

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK
2014. November 29. 21:26, szombat | Helyi sport

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK

A KHTK az első fordulóból elhalasztott mérkőzését játszotta le a tabella utolsó előtti helyén álló Kiskunhalas otthonában.

Fölényesen nyert az Astra Budapesten
2014. November 23. 12:26, vasárnap | Helyi sport

Fölényesen nyert az Astra Budapesten

Idegenben lépett pályára a hétvégén a női futsal NB I. 10. fordulójában az Astra HFC csapata. Az éllovas ellenfele a sereghajtó ELTE-BEAC válogatottja volt. A mérkőzés nem hozott meglepetést.

Értékes győzelmet aratott az Astra
2014. November 09. 11:41, vasárnap | Helyi sport

Értékes győzelmet aratott az Astra

A női futsal NB-I-es bajnokság slágermérkőzését rendezték a 8. játéknapon, Kiskunfélegyházán. A listavezető a Rába ETO Győr együttesét látta vendégül.

Gólzáporos győzelmet aratott az Astra
2014. November 03. 08:21, hétfő | Helyi sport

Gólzáporos győzelmet aratott az Astra

Astra HFC Kiskunfélegyházi Bulls – Miskolci Vénusz NFSE 9 – 4 (4-0) Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Sportcsarnok. 2014. 11. 01. 12: 00 Játékvezetők: Halasi Zoltán Krisztián, Kaszala Mihály, Márkus András

Három győzelem két vereség
2014. Október 14. 08:30, kedd | Helyi sport

Három győzelem két vereség

Az első meccsünkön a Mercedes Benz Gyár Kecskeméti Kosárlabda Akadémia extra 2003-as csapata ellen játszottunk.

Tiszakécskén megszakadt a KHTK győzelmi sorozata
2014. Október 12. 11:19, vasárnap | Helyi sport

Tiszakécskén megszakadt a KHTK győzelmi sorozata

A megyei I. osztályú bajnokság 9. fordulójában a KHTK a táblázat kilencedik helyén álló Tiszakécske csapatához látogatott.

Szerbiában jártak a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai
2014. Szeptember 22. 09:51, hétfő | Helyi

Szerbiában jártak a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai

Szerbiában, Zomborban léptek pályára a hétvégén a Jövő Bajnokai DSE serdülői fiú kosarasai. Már a mérkőzés előtt tudták, hogy a palánk alatt lehet több esélyük, alacsonyabb mezőnyembereik sok gondot okozhatnak külső posztokon.

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK
2014. Szeptember 22. 08:57, hétfő | Helyi sport

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 6. fordulójában az Akasztó FC –t látta vendégül a listavezető. A vendégek is jól kezdték az idei szezont, így egy színvonalas jó mérkőzésre számíthattak a kilátogató szurkolók.

Értékes győzelem egy jó Kalocsa ellen
2014. Szeptember 14. 14:07, vasárnap | Helyi sport

Értékes győzelem egy jó Kalocsa ellen

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában a Kalocsai FC együttese látogatott a listavezetőhöz.

Győzelemmel kezdte a szezont a KHTK
2014. Augusztus 24. 13:09, vasárnap | Helyi

Győzelemmel kezdte a szezont a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság második fordulójában az előző szezon bajnoka a Kecskeméti LC csapatát fogadta. Az első fordulóra kiírt Kiskunhalas FC – KHTK összecsapást november 29-én pótolják a csapatok.