2024. április 18, csütörtök - Andrea

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 06. 14:19, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I: újabb sikerével a Veszprém megnyerte az alapszakaszt

Az MKB Veszprém a papírformának megfelelően hazai pályán 37–26-ra legyőzte a Gyöngyöst a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén, és ezzel matematikailag is biztossá tette, hogy az alapszakaszt az első helyen fejezi be.

2012. Március 04. 14:13, vasárnap | Sport

Vladimir Klicsko 50. kiütéses győzelmét aratta

Vladimir Klicsko K. O.-győzelemmel győzte le francia kihívóját, Jean-Marc Mormecket.

2012. Február 27. 14:15, hétfő | Sport

Áttörés: Babos Tímea megnyerte a monterreyi WTA-tornát!

Babos Tímea nyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a fináléban két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. Így első WTA győzelmét aratta.

2012. Február 27. 07:15, hétfő | Sport

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.

2012. Február 26. 14:17, vasárnap | Sport

Ökölvívás: a címét megvédő Povetkin szoros mérkőzésen legyőzte Huckot

Az orosz Alekszandr Povetkin, a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoka megvédte övét, miután Stuttgartban szoros mérkőzésen legyőzte a német Marco Huckot.

2012. Február 22. 14:17, szerda | Sport

Tenisz: Arn Gréta legyőzte kínai ellenfelét a monterreyi első körben

A hatodik kiemelt Arn Gréta 73 perc alatt 6:1, 6:4-re legyőzte a kínai Csang Su-ajt a mexikói Monterreyben zajló női tenisztorna első fordulójában, így továbbjutott a következő körbe, akárcsak Babos Tímea.

2012. Február 21. 14:13, kedd | Sport

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

2012. Február 20. 14:21, hétfő | Sport

Elképesztő egyéni teljesítményekkel győzött a Thunder

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) vasárnapi játéknapja nagyjából olyanra sikeredett, mintha valaki videojátékkal játszotta volna le ezt a tízmérkőzéses penzumot.

2012. Február 15. 07:51, szerda | Sport

Ha nyer, legközelebb itthon gálázhat

Április 21-én Schwerinben komoly profi ökölvívógálára kerül sor, Waldemar Kluch, az Universum Box Promotion tulajdonosa elmondta, a klub legjobbjai ringbe lépnek majd.

2011. November 29. 13:54, kedd | Sport

Parkettre lépnek a 90-es évek legjobbjai

Jótékonysági mérkőzésre kerül sor vasárnap Orosz László, a májusban elhunyt, 248-szoros válogatott kosárlabdázó emlékére.

2011. November 06. 14:41, vasárnap | Sport

Lengyelországi győzelmével csoportgyőztes a Komárno Sharks

Szombat este Kielcében (Lengyelország) rendezték a BoxingONE Championship „A”-jelű csoportjának sorsfordító küzdelmét, ahol a helyi „Ry-Ki Grizzly” a liga sztárcsapatát, a „Komárno Sharks” együttesét látta vendégül.