2024. április 27, szombat - Zita

Csápoló tömeg a Szikora Robi koncerten
2015. Augusztus 21. 08:00, péntek | Helyi

Csápoló tömeg a Szikora Robi koncerten

Óriási tömeg gyűlt össze augusztus 20-án a késő délutáni órákban Szikora Róbert koncertjére.

Indult a Rocktábor!
2015. Június 30. 08:35, kedd | Helyi

Indult a Rocktábor!

Kezdetét vette a VI. Rocktábor a kiskunfélegyházi Rocktár Élőzenei Bázison. Több millió forint értékű hangszerpark érkezett a városba három hétre!

Koncerteztek a fúvósok
2015. Május 27. 19:05, szerda | Helyi

Koncerteztek a fúvósok

Ma (május 27-én) koncertet tartott a Kiskunfélegyházi Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar a Móra Ferenc Művelődési Központ kamaratermében.

Figyelem! Forgalomkorlátozások várhatók hétvégén!
2015. Május 22. 18:55, péntek | Helyi

Figyelem! Forgalomkorlátozások várhatók hétvégén!

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat keretein belül megtartott Utcai Futóverseny és koncert miatt az alábbi forgalomkorlátozások várhatók.

MAGNA CUM LAUDE ráadás koncert
2015. Április 15. 08:57, szerda | Helyi

MAGNA CUM LAUDE ráadás koncert

A zenekar nem várt meglepetéssel állt elő legutolsó koncertjük végén! Bejelentették, hogy a nagy számú kint maradt rajongó kedvéért ismét visszajönnek a Rocktárba április 25-én.

Jótékonysági Hangverseny a Batthyány Iskolában
2015. Március 15. 08:15, vasárnap | Helyi

Jótékonysági Hangverseny a Batthyány Iskolában

Március 14-én 17 órai kezdettel Jótékonysági Hangversenyt rendeztek a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola Művésztanárai, melyen díjtalanul részt vehettek az érdeklődők.

Andrea Bocelli novemberben visszatér Magyarországra
2015. Március 04. 12:15, szerda | Bulvár

Andrea Bocelli novemberben visszatér Magyarországra

Andrea Bocelli két év után ősszel ismét visszatér Magyarországra, a világhírű tenor november 22-én, a Papp László Budapest Sportarénában lesz újra hallható.

Jótékonysági Hangverseny a Művészeti Iskolában
2015. Március 02. 12:15, hétfő | Helyi

Jótékonysági Hangverseny a Művészeti Iskolában

2015. március 14-én (szombaton) 17 órai kezdettel Jótékonysági Hangversenyt rendeznek a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola művésztanárai.

Koncertnaptár 2015
2015. Január 10. 08:00, szombat | Belföld

Koncertnaptár 2015

Mások mellett a Slipknot, a Roxette, a OneRepublic, a Nickelback, a Motörhead és a Bad Manners is fellép 2015-ben Magyarországon. A hazai zenei események közül kiemelkedik a World Music Expo (Womex).

Paddy and the Rats a Rocktár színpadán!
2014. December 22. 16:20, hétfő | Helyi

Paddy and the Rats a Rocktár színpadán!

A Paddy And The Rats egy miskolci zenekar, mely tagjai a saját számai mellett az ír kocsmazenéből, skót, kelta népdalokból, tengerészdalokból és punk klasszikusokból válogatják össze a koncertrevalót.

Adventi hangverseny a Szent István templomban
2014. December 12. 19:56, péntek | Helyi

Adventi hangverseny a Szent István templomban

Idén is megrendezte hagyományos adventi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános és Alapfokú Művészeti Iskola. A koncertre ma (december 12-én) került sor az Újtemplomban.

Dupla platina-turnén a Kowalsky meg a Vega
2014. December 12. 11:12, péntek | Helyi

Dupla platina-turnén a Kowalsky meg a Vega

Őszi-téli koncertkörútra indult hazánk egyik legsikeresebb zenekara, a Kowalsky meg a Vega, melynek legutóbbi albuma, a Még nem Éden már dupla platinalemez.