2024. április 26, péntek - Ervin

A vallás a rockban is tündököl
2014. Szeptember 23. 08:31, kedd | Helyi

A vallás a rockban is tündököl

Koncert különlegesség a Rocktárban a Plain-Rock Egyesület és a Szent Benedek Iskola együttműködésével.

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!
2014. Augusztus 21. 09:08, csütörtök | Helyi

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!

Hihetetlen dolog történt a hétvégén, amikor egyre csak érkeztek az ország minden tájáról a szebbnél szebb oldalkocsis motorok a Kiskunfélegyházi Parkerdőbe az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója hívó szavára.

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán
2014. Február 26. 09:04, szerda | Helyi

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán

A Rocktár életében fontos mérföldkő ez, mert ezután profi körülmények között készíthetnek hangfelvételt a zenekarok, nem kell elutazni drága stúdiókba, sőt még koncertekről is készülhetnek felvételek.

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán
2014. Január 31. 10:52, péntek | Helyi

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán

A tavalyi nyár talán legsikeresebb dalát - a We Will Not Go Down-t – jegyző Compact Disco novemberben megjelent albumával járja az országot. Ennek kapcsán jutnak el most Kiskunfélegyházára is.

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára
2014. Január 02. 14:44, csütörtök | Helyi

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára

Rákász Gergely orgonaművész adventi hangversenyének adott otthont december 29-én a kiskunfélegyházi művelődési központ.

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok
2013. December 20. 11:31, péntek | Helyi

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok

Budapesten, a MOM Kulturális Központban koncertezett december 16-án a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar.

Adventi hangversenyt adtak a Zenebarátok
2013. December 16. 15:34, hétfő | Helyi

Adventi hangversenyt adtak a Zenebarátok

A hagyományokhoz híven idén is megszervezte adventi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete.

Nagysikerű hangverseny a könyvtárban
2013. December 13. 10:19, péntek | Helyi

Nagysikerű hangverseny a könyvtárban

Hagyományos ünnepi hangversenyét tartotta december 12-én a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár
2013. November 21. 09:53, csütörtök | Helyi

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár

Harmadik éve szervez jótékonysági koncertet a Rocktár november 30-án. Az idei évben Török Jánoson, egy 13 éves értelmi fogyatékos kisfiún próbál meg segíteni a szórakozóhely helyi zenekarok összefogásával.

Öt koncert a Szolnoki Szimfonikus Nyár programjában
2013. Július 23. 08:11, kedd | Belföld

Öt koncert a Szolnoki Szimfonikus Nyár programjában

Parti-túra címmel öt különleges zenei eseményből álló rendezvénysorozat várja a szabadtéri koncertek kedvelőit augusztusban Szolnokon, a Tiszai hajósok terén.

2012-ben a kiskunfélegyházi Rocktár az Év Klubbja!
2013. Február 21. 14:46, csütörtök | Helyi

2012-ben a kiskunfélegyházi Rocktár az Év Klubbja!

Az Év Klubja 2012. közönségszavazáson elsöprő győzelmet aratott a Rocktár Élőzenei Bázis.

2012. Május 29. 07:25, kedd | Bulvár

Lady Gaga életére törtek Indonéziában

Muszlim szélsőségesek fenyegetései miatt lemondta indonéziai koncertjét Lady Gaga. A sztár különleges módon szeretné kárpótolni a helyi rajongóit.