2024. április 28, vasárnap - Valéria

Angyali tisztaságú hangok csilingeltek az Újtemplomban
2016. Október 19. 09:09, szerda | Helyi

Angyali tisztaságú hangok csilingeltek az Újtemplomban

Tizenöt fiatal énekesből álló kórus érkezett testvérvárosunkból, a Dániát Németországgal összekötő félszigetről, Jütland szívéből, Silkeborg városából,

Ünnepi Hangverseny a Szent István Templomban
2016. Szeptember 21. 11:05, szerda | Helyi

Ünnepi Hangverseny a Szent István Templomban

A KISKUNFÉLEGYHÁZI KONCERT FÚVÓSZENEKAR ÉS AZ IFJÚSÁGI FÚVÓSZENEKAR sok szeretettel meghívja Önt, és kedves Családját a NEMZETKÖZI ZENEI VILÁGNAP alkalmából megrendezésre kerülő Ünnepi Hangversenyére.

Hárfa koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában
2016. Szeptember 15. 21:36, csütörtök | Helyi

Hárfa koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában

Igazi zenei különlegességnek lehetnek tanúi azok, akik a hétvégén ellátnak hozzánk, ugyanis Patkós Mariann és Patkós Maja adnak koncertet iskolánkban.

Adele tíz évig nem turnézik
2016. Szeptember 15. 14:29, csütörtök | Bulvár

Adele tíz évig nem turnézik

Adele a következő tíz évben inkább a gyereknevelést választja a sok utazással járó koncertturnék helyett - osztotta meg értesülését csütörtökön a The Daily Telegraph.

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja
2016. Augusztus 11. 08:40, csütörtök | Helyi

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2016. szeptember 9-10 között megrendezésre kerülő XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaira.

Sziget - Mai fellépők: Rihanna, Parov Stelar, Movits!, Buika
2016. Augusztus 11. 07:37, csütörtök | Bulvár

Sziget - Mai fellépők: Rihanna, Parov Stelar, Movits!, Buika

Az idei Sziget egyik leginkább várt eseménye lesz a barbadosi énekes világsztár, Rihanna koncertje a rendezvény mai, nulladik napján. A fellépők között lesz mások mellett Parov Stelar, Jake Bugg, a Movits! és Buika is.

Plácido Domingo ad ma ingyenes koncertet Budapesten
2016. Augusztus 10. 07:36, szerda | Belföld

Plácido Domingo ad ma ingyenes koncertet Budapesten

Ma ad ingyenes koncertet Plácido Domingo operaénekes a Papp László Budapest Sportarénában.

Kórushangversenyek a testvérvárosban
2016. Július 04. 21:21, hétfő | Helyi

Kórushangversenyek a testvérvárosban

A Zenebarátok Kórusa június végén olasz testvérkórus meghívására Feltrébe utazott vendégszereplésre.

Bill Drake koncert hívőknek és nem hívőknek
2016. Június 28. 08:39, kedd | Helyi

Bill Drake koncert hívőknek és nem hívőknek

2016. július 9-én a Móra Ferenc Művelődési Központba érkezik Bill Drake az OM (Operation Mobilization) nemzetközi, felekezetközi missziós szervezet tagja.

Caramel a félegyháziak színpadán
2016. Május 22. 06:10, vasárnap | Helyi

Caramel a félegyháziak színpadán

Május 21-én (szombaton) Molnár Ferenc (Caramel) is színesítette a fellépők sorát a Vállalkozók Hete Fesztiváljának színpadán.

A Red Hot Chili Peppers duplázik Budapesten
2016. Május 14. 05:27, szombat | Bulvár

A Red Hot Chili Peppers duplázik Budapesten

Dupla koncertet ad a Red Hot Chili Peppers Budapesten, tekintettel az óriási érdeklődésre.

Klarinét-Diploma Koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában
2016. Május 09. 14:27, hétfő | Helyi

Klarinét-Diploma Koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában

Ezúttal Maczák Áron, a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karának, diploma előtt álló végzős, klarinét szakos hallgatója érkezik hozzánk.