2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat
2014. Március 25. 15:29, kedd | Helyi

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat

Március 25-én az IBV Hungária Kft. telephelyén tartott sajtótájékoztatót a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület Csányi József vezetésével.

Mi lesz a sorsa a Fürdőszállónak?
2014. Március 25. 13:45, kedd | Helyi

Mi lesz a sorsa a Fürdőszállónak?

Március 24-én ülésezett a Megaprofil Kft. telephelyén Csányi József elnök vezetésével a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Egy polcon Félegyháza híres termékei
2014. Február 21. 09:58, péntek | Helyi

Egy polcon Félegyháza híres termékei

Az együttműködés keretében a Félegyházi Kenyér egyes mintaboltjaiban mostantól a Kiskunfélegyházi Tejüzem tejtermékei is megvásárolhatók.

Finom ebéd a keserű élethez
2014. Február 10. 09:00, hétfő | Helyi

Finom ebéd a keserű élethez

A Sorsocskák Alapítvány a rászoruló gyermekek és családjuk megsegítésére szeretne ösztönözni továbbra is mindenkit szeretettel, jó példával és meleg étellel.

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város
2014. Február 06. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város

A munkaerőpiaci igényekre épülő szakképzés a célja egyebek mellett annak a programnak, aminek elindítását február 4-én, kedden, a Rocktárban megrendezett sajtótájékoztatón jelentett be Csányi József.

Szülészetet szeretnének a félegyháziak
2014. Január 31. 10:20, péntek | Helyi

Szülészetet szeretnének a félegyháziak

Kiskunfélegyháza lakosainak véleményét, igényeit volt hivatott felmérni az a kérdőív, amit a közelmúltban minden háztartásba eljuttatott a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja
2013. November 06. 18:46, szerda | Helyi

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja

Soros következő ülését tartotta október 31-én a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület, ahol ismertették az egyesület eddig elért eredményeit és bemutatták a két hete indult „Munkára Félegyháza” progra