2024. április 24, szerda - György

Győzelemmel hangolt a bajnoki nyitányra a KHTK
2015. Augusztus 09. 22:15, vasárnap | Helyi sport

Győzelemmel hangolt a bajnoki nyitányra a KHTK

Kőkemény nyári felkészülés utolsó állomásaként felkészülési mérkőzés keretében a Mórahalom együttesét fogadta a KHTK.

Challenge Day - Csatlakozz Te is!
2015. Május 11. 09:01, hétfő | Helyi

Challenge Day - Csatlakozz Te is!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata csatlakozni kíván a Challenge Day – A Kihívás Napja országos rendezvényéhez, mely 2015. május 20-án, (szerdán) 00:00 - 21:00 óra között kerül lebonyolításra.

Bács-megyei csapatok a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban
2015. Április 27. 10:21, hétfő | Helyi

Bács-megyei csapatok a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban

Tudósításunkban a Megyei csapataink eredményeit olvashatják a záró-fordulóban (2015. április 26.).

A Jövő Bajnokainak újabb szenzációs hétvégéje
2015. Március 23. 08:44, hétfő | Helyi sport

A Jövő Bajnokainak újabb szenzációs hétvégéje

A Jövő Bajnokai DSE Kosárlabda Szakosztályának hétvégi eredményei.

Futsal: a pillanatnyi forma dönthet a kupadöntőben
2015. Február 27. 20:20, péntek | Helyi sport

Futsal: a pillanatnyi forma dönthet a kupadöntőben

Szombaton rendezik a Futsal Magyar Kupa elődöntőit Kiskunfélegyházán, míg vasárnap a döntőkre kerül sor.

Érik az Astra - Árkád ETO álomdöntő
2014. December 08. 10:20, hétfő | Helyi sport

Érik az Astra - Árkád ETO álomdöntő

A női Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén az ETO egygólos győzelmet aratott Hajdúböszörményben, az Astra pedig a Tolna otthonából távozott győzelemmel.

Megküzdött a győzelemért az Astra
2014. November 30. 19:51, vasárnap | Helyi sport

Megküzdött a győzelemért az Astra

A női futsal NB-I-s bajnokság 11. fordulójának záró mérkőzését rendezték Kiskunfélegyházán. Általában a két csapat mérkőzései mindig tartogatott meglepetéseket, de főleg Astra sikerekkel zárultak.

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK
2014. November 29. 21:26, szombat | Helyi sport

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK

A KHTK az első fordulóból elhalasztott mérkőzését játszotta le a tabella utolsó előtti helyén álló Kiskunhalas otthonában.

Egy góllal nyert az Astra
2014. November 17. 16:20, hétfő | Helyi sport

Egy góllal nyert az Astra

Idegenben lépett pályára vasárnap Astra HFC női futsal csapata. Az NB-I. 9. fordulójában a kiskunfélegyházi lányok a Budapesti Műszaki Egyetem FC ellen küzdöttek.

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK
2014. November 10. 08:39, hétfő | Helyi sport

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában Kiskőrösön lépett pályára a listavezető. A két csapat általában szoros mérkőzéseket játszott a korábbi szezonokban.Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK.

Hazai pályán nyert az Astra
2014. November 01. 18:55, szombat | Helyi sport

Hazai pályán nyert az Astra

A miskolci DVTK- Vénusz csapatával mérkőzött ma (november 1-jén) az Astra Kiskunfélegyháza HFC. A női futsal NB I. hetedik fordulójában a hazaiak fölényes győzelmet arattak.

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott
2014. Július 26. 17:49, szombat | Sport

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.