2024. április 24, szerda - György

2014. November 17. 16:20, hétfő | Helyi sport
Forrás: Varga Ferenc

Egy góllal nyert az Astra

Idegenben lépett pályára vasárnap Astra HFC női futsal csapata. Az NB-I. 9. fordulójában a kiskunfélegyházi lányok a Budapesti Műszaki Egyetem FC ellen küzdöttek.

Budapesti Műszaki Egyetem FC PRO – Astra HFC Kiskunfélegyházi Bulls 0 – 1 (0-0)

Budapest, MAFC Sportcsarnok. 2014. 11. 16-Vasárnap 18: 00, 9. forduló.
Játékvezetők: Takács Zoltán, Kerekes Norbert, Dobó Gábor.

BME FC: Hargas Annamária – Farkas Klaudia, Szekér Anita, Urbán Anett, Ganczer Hajnalka
Cserék: Ősz Csenge, Winternitz Zsuzsanna Ágnes, Fábián Dóra, Molnár-Sáska Ildikó, Dr.Monspart-Molnár Zsófia, Szabó Krisztina, Winternitz Anna, Szabó Ildikó, Winternitz Katalin. Vezetőedző: Csernai Gábor László.

Astra HFC: Vincze Anikó – Godvár Katalin, Szabó Boglárka, Dikanová Dominika, Megyes Ágnes
Cserék: Király Bianka, Pincze Gabriella Csilla, Kakuszi Adrienn, Szabó Nóra. Vezetőedző: Dombó János.

Gólszerző: Megyes Ágnes (3l.)

A forduló rangadója volt a BME – Astra összecsapás. Sok helyzetet alakított ki a listavezető, de kimaradtak a lehetőségek, hiszen a hazaiak szervezetten védekeztek. Az egyetemisták előtt is voltak lehetőségek, de nem sikerült betalálni. Gól nélkül zárult az első játékrész, ami ritka eset női futsalban.
Szünet után is folytatódott a hatalmas küzdelem. A félórás gólcsendet megtörték a vendégek, a 31. percben Megyes Ágnes megszerezte a vezetés, 0-1.
A BME részéről nem érkezett válasz, így a rangadót egyetlen találattal a listavezető nyerte.

Dombó János: Egy nagyon nehéz mérkőzésen, egy kiváló csapat ellen sikerült rangadót nyernünk. Gratulálok mindkét csapat játékosainak, sok ilyen mérkőzésre lenne szükség a bajnokságban.

Csernai Gábor László: Felemás érzéseim vannak a mérkőzéssel kapcsolatban, mert a védekezésünk jól működött az egész mérkőzésen, szerintem a mérkőzés előtt bárki aláírná, hogy csak egy gólt kapna az Astra csapatától. Sajnos a támadó játékunk ma nagyon kevésnek bizonyult, főleg ami a határozottságot illeti. Ebben mindenképp fejlődnünk kell, ha rangadót akarunk nyerni, addig marad ellenfelünknek a gratuláció.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.