2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Augusztus 09. 22:15, vasárnap | Helyi sport
Forrás: Varga Ferenc

Győzelemmel hangolt a bajnoki nyitányra a KHTK

Kőkemény nyári felkészülés utolsó állomásaként felkészülési mérkőzés keretében a Mórahalom együttesét fogadta a KHTK.

Kiskunfélegyházi HTK – Mórahalom 4 – 0 (1-0)

Kiskunfélegyháza, 2015. 08. 08. 10: 00
Vezette: Kiss Anikó (Herceg Tamás, Simonyi Sándor)

KHTK: Tóth P. – Golovics, Sándor, Valkai, Szabó T. – Vojtovics, Ábel, Palásti, Katona B.,Némedi – Szabó A.
Játszottak még: Oroszi, Mizsei A., Zs. Juhász, Tóth I., Mizsei F.
Vezetőedző: Némedi Norbert, Edző: Kádár Tamás.

Mórahalom: Ótott Kovács – Bokányi B., Szűcs, Cseh, Takács, Crkenjakov, Magyar,
Mászáros, Bokányi, Németh, Dr. Szőke.
Játszottak még: Pócs, Király, Vojnic-Zelic, Varga.
Vezetőedző: Magyar György

Gólszerzők: Mizsei A.(2), Némedi, Tóth I. (11-esből)

A bajnoki nyitány előtti utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a KHTK együttese szombat délelőtt. A két csapat évek óta a felkészülési időszakban mindig találkozik egymással. Az első játékrészben a félegyházi csapat nagyon sok helyzetet kidolgozott, de a befejezések nem sikerültek. A nagy meleg végett elrendelt ivószünet után, végül Némedi távoli jól eltalált szabadrúgásával szerzett vezetést a hazai csapat.

Szünet után mindkét csapat cserékkel változtatott, továbbra is változatos játék alakult ki. A hazai félegyháziak domináltak, veszélyes helyzeteket teremtettek a mórahalmi kapu előtt. A sok kidolgozott lehetőségek után előbb Tóth I. volt eredményes 11-esből, majd Mizsei A. is felíratkozott a góllövők közé a 6l. és 7l. percben.

A mérkőzés jól szolgálta mindkét csapat felkészülését. A hazaiak végig kézben tartották a mérkőzést. Az első félidőben még kimaradtak a helyzetek, de szünet után már kihasználták helyzeteiket, így megérdemelt győzelmet arattak utolsó felkészülési mérkőzésükön a Mórahalom együttese ellen.

Magyar György (Mórahalom): Nagyon jó mérkőzés alakult ki a mai összecsapáson, gratulálok ellenfelünknek, a jobb csapat nyert a mai napon.

Némedi Norbert (KHTK): Egy nagyon jó csapat ellen játszottuk utolsó felkészülési mérkőzésünket. A nagy meleg ellenére végig domináltunk, úgy érzem helyzetkihasználásunk is javult, ami ígéretes a bajnoki nyitány előtt.

Varga Ferenc

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok