2024. április 24, szerda - György

2015. Április 27. 10:21, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Bács-megyei csapatok a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban

Tudósításunkban a Megyei csapataink eredményeit olvashatják a záró-fordulóban (2015. április 26.).

Megyei csapataink eredményei a záró-fordulóban 2015. április 26.

NB-I/B. Maroczy Géza - csoport
Tóth László SE 6.5-5.5 Dunaharaszti MTK

NB-II. Asztalos János - csoport
Bajai SSC 8.5-3.5 Karmin PSSE

NB-II. Tóth László – csoport
Karcagi SE 11-1 TÁKISZ SE
Röszkei SK 7,5-4.5 Tóth László SE II.
ASS-Makói SVSE II. 6-6 élegyházi Honvéd TK

A bajnokság utolsó fordulója megnyugvást hozott megyénknek, minden csapatunk folytathatja szereplését a következő szezonban is ugyanabban a csoportban, ahol eddig is játszott!

Az NB I/B-ben a kecskeméti TLSE csapatának itthon, Kecskeméten szurkolhattunk, hogy kikerüljön a veszély-zónából, szerencsére ez be is következett, amivel feljebb lépett a nyolcadik helyre!

A Bajai SC győzelméhez, szintén hazai pályán, nem fért kétség, a mezőny első-felébe kapaszkodott, ötödik lett.

A Tóth csoportban mindhárom egyesületünk utazott, ahol egy döntetlenre futotta erőnkből, de a tisztes helytállás, a megszerzett pontok elegendőek a benn-maradáshoz!

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot