2024. április 19, péntek - Emma

Országos bajnoki címmel ért véget a Jogging Plus nyári versenyszezonja
2020. Szeptember 08. 12:16, kedd | Helyi sport

Országos bajnoki címmel ért véget a Jogging Plus nyári versenyszezonja

1992 óta Kiskunfélegyházán működő Jogging Plus Sportegyesület gyermekei kiváló eredményekkel teljesítették a nyári triatlon és aqutalon versenyeket.

Egy hétvégén, két helyszínen versenyeztek a félegyházi triatlonosok
2020. Július 03. 10:24, péntek | Helyi sport

Egy hétvégén, két helyszínen versenyeztek a félegyházi triatlonosok

Az elmúlt hétvégén Szegeden Területi Dutalon versenyen vettek részt a félegyházi triatlonosok. Ez volt idén az első verseny a kialakult egészségügyi helyzet miatt, ezért már nagyon várták ezt a lehetőséget a gyerekek.

Egy hétvége, két Országos Bajnokság a Turul Koppány Íjászoknál
2020. Február 13. 17:53, csütörtök | Helyi sport

Egy hétvége, két Országos Bajnokság a Turul Koppány Íjászoknál

2020-ban Pécsen az Expo Centerben rendezte meg a Magyar Íjász Szövetség a teremíjász Országos Bajnokságát.

Versennyel köszöntötték a februárt a Koppányok
2020. Február 07. 11:21, péntek | Helyi sport

Versennyel köszöntötték a februárt a Koppányok

Forró hétvégén versenyeztek a Koppányok
2019. Június 18. 16:25, kedd | Helyi sport

Forró hétvégén versenyeztek a Koppányok

Az elmúlt hétvégén a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai két versenyen mérették meg magukat.

Sikeres versenyzéssel kezdték az évet a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái
2019. Január 22. 09:28, kedd | Helyi sport

Január 19-én rendezték Kecskeméten a III. Violin Jótékonysági Futást, amelyen a kiskunfélegyházi triatlonisták10 fővel képviseltették magukat.

Kiemelkedően sikeres évet zártak a Fénypárducok
2019. Január 07. 19:57, hétfő | Helyi sport

Kiemelkedően sikeres évet zártak a Fénypárducok

A 2018-as év, mint eredményekben, mint eseményekben igen gazdag volt a szakosztályunk számára.

Kimagasló tenisz eredmények Szentesről
2018. Május 28. 10:17, hétfő | Helyi sport

Kimagasló tenisz eredmények Szentesről

2018. május 26-án rendezték meg Szentesen a Szentes Kupa Play&Stay Korosztályos Tenisz versenyt, ahol 10 egyesület 30 sportolója vett részt.

Kitűnő eredménnyel zárták a Jogging versenyzői a Palóc Triatlont és az Aquatlon országos bajnokságot
2017. Július 04. 15:21, kedd | Helyi sport

2017. július 1-2-i hétvégén rendezték meg Balassagyarmaton a XXXI. PALÓC TRIATLON - Révész László emlékversenyt.

24. alkalommal rendezték meg a Kiskun Kupa Utcai Futóversenyt
2017. Május 30. 17:10, kedd | Helyi sport

24. alkalommal rendezték meg a Kiskun Kupa Utcai Futóversenyt

2017. május 27-én került megrendezésre a Jogging Szuperinfó Plus Futóklub versenye, a XXIV. KISKUN KUPA UTCAI FUTÓVERSENY, melynek a Honvéd Sporttelep adott otthont.

Szentesen jártak az FTSI tornászlányai
2017. Április 03. 08:10, hétfő | Helyi sport

Szentesen jártak az FTSI tornászlányai

2017. április elsején rendezték meg a II. Szentesi Kupát, melyen a Félegyházi Térségi Sport Iskola tornászai is részt vettek.

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei
2017. Március 29. 11:22, szerda | Helyi sport

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei

A Ferencváros triatlon szakosztálya 2017. március 25-én, szombaton rendezte meg a III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny és Héraklész Felmérőt az FTC Népligeti Sporttelepén.