2024. április 23, kedd - Béla

Holtverseny a himnuszmondó versenyen
2017. Január 22. 09:48, vasárnap | Helyi

Holtverseny a himnuszmondó versenyen

A Magyar Kultúra Napjához kapcsolódóan Himnuszmondó versenyt hirdetett a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület Kiskunfélegyháza középiskolás tanulói részére.

25. Szilveszteri Futás eredményei
2017. Január 01. 12:31, vasárnap | Helyi sport

25. Szilveszteri Futás eredményei

Soha nem látott tömegeket mozgatott meg a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 25. alkalommal megrendezett szilveszteri futása.

A lányok sem szerénykedtek a súlyokkal
2016. December 12. 09:56, hétfő | Helyi

A lányok sem szerénykedtek a súlyokkal

A hagyományőrző céllal december 10-én megrendezésre került XIV. Sébi-kupa fekvenyomó versenyt nagy érdeklődés kísérte.

Öt érem az V. Kun László emlékversenyen
2016. Július 25. 11:17, hétfő | Helyi

Öt érem az V. Kun László emlékversenyen

Sikeresen szerepeltek Hódmezővásárhelyen a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai az V. Kun László emlékversenyen.

A XVIII. Országos Majorett Fesztivál eredményei
2016. Május 24. 16:30, kedd | Helyi

A XVIII. Országos Majorett Fesztivál eredményei

Tekintsék meg portálunkon a május 21-én tartott országos mazsorettfesztivál eredményeit!

A május 1-jét is futással ünnepelték
2016. Május 04. 14:46, szerda | Helyi

A május 1-jét is futással ünnepelték

A Jogging Szuperinfó Futóklub tagjai közül 21 fő nevezett és indult a május 1-én Nyárlőrincen megrendezésre került 17. Buzás János emlékversenyen.

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelője
2016. Május 03. 10:56, kedd | Helyi

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelője

2015-ös versenyévadban a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület sportolói összesen 184 érmet szereztek a 15 Magyar Úszó Szövetség által kiírt versenyen, valamint nemzetközi és 6 egyéb megmérettetésen.

Olimpia az elme sportjának
2016. Február 10. 08:30, szerda | Helyi

Olimpia az elme sportjának

Soltvadkert adott otthont a február 6-án megrendezésre kerülő Bács-Kiskun Megyei Sakk Diákolimpia Egyéni döntőjének.

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók
2015. December 15. 08:30, kedd | Helyi sport

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók

Az idei évben is Segesvárra utaztak a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói, hogy utoljára még egy jót versenyezzenek és találkozzanak erdélyi sportbarátaikkal, ápolva a kiváló kapcsolatokat.

Én és a háziállatom
2015. Október 06. 10:11, kedd | Helyi

Én és a háziállatom

Az Állatok Világnapja alkalmából városunkban rajz- és fotópályázaton vehettek részt a diákok. A műveket a Városháza aulájában elhelyezett gyűjtőládába dobhatták be a pályázók 2015. október 1-ig.

Az ország legjobb kosárlabdázói pattogtatták a labdát Kiskunfélegyházán
2015. Szeptember 13. 20:48, vasárnap | Helyi sport

Az ország legjobb kosárlabdázói pattogtatták a labdát Kiskunfélegyházán

Ezen a hétvégén rendezték meg az I. Félegyházi Pékség NBI-es kosárlabda felkészülési tornát a kiskunfélegyházi KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

A legfinomabb libaételek
2015. Szeptember 06. 12:12, vasárnap | Helyi

A legfinomabb libaételek

A VII. Félegyházi Libafesztivál hagyományosnak számító főzőversenyén nehéz dolga volt a zsűrinek. Az alábbiakban olvashatják az eredményeket.