2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Betörtek egy templomba Szolnokon
2016. Április 12. 07:56, kedd | Kék hírek

Betörtek egy templomba Szolnokon

Betörtek Szolnokon az újvárosi Szentlélek-templomba, a vandálok által okozott kár körülbelül félmillió forint - közölte a Kőrösi úti katolikus temető bejáratánál levő templom plébánosa hétfőn az MTI-vel.

Így készíthetünk megunt mobilból biztonsági kamerát
2015. December 16. 09:45, szerda | Helyi

Így készíthetünk megunt mobilból biztonsági kamerát

Kár kidobni vagy fillérekért eladni a fiók mélyén heverő okostelefont: ingyenes alkalmazással könnyedén alakíthatjuk át interneten elérhető biztonsági kamerává.

Rendőrségi fórum a társasházak lakóinak biztonságáért
2015. November 05. 09:37, csütörtök | Helyi

Rendőrségi fórum a társasházak lakóinak biztonságáért

November 4-én a Móra Ferenc Művelődési Központban a Félegyházi Rendőrkapitányság kötelékében dolgozó előadók adtak hasznos információkat a társasházakban lakók ellen irányuló bűnözések visszaszorítására.

Betörtek a Vatikánba - bizalmas iratok tűntek el
2015. November 02. 07:44, hétfő | Külföld

Betörtek a Vatikánba - bizalmas iratok tűntek el

A pápai állam csendőrsége lopás gyanújával nyomozást indított, miután kiderült, hogy a vatikáni hivatalokból bizalmas dokumentumokat tulajdonítottak el, valamint feltörték a Vatikán első számú könyvelőjének számítógépét

Figyelj otthonodra nyaralás közben is
2015. Augusztus 09. 13:00, vasárnap | Helyi

Figyelj otthonodra nyaralás közben is

Alig vártuk a nyaralást, de hazatérni is olyan jó! Ám a pihenés alatt szörnyű rémálom gyötör minket: otthon feldúlt lakás vár ránk, az értékeink, esetleg a kedves emlékeink sehol.

Előzetesben lopások miatt
2014. December 22. 08:49, hétfő | Helyi

Előzetesben lopások miatt

Őrizetbe vették a kiskunfélegyházi rendőrök azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint 5 tanyára tört be és ugyanabba az üzletbe tért vissza lopni.

Hírek Bács-Kiskun megyéből
2014. November 03. 08:37, hétfő | Helyi

Hírek Bács-Kiskun megyéből

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában 1 súlyos és2 könnyű sérüléssel járó, valamint 6 anyagi káros közúti közlekedési baleset történt. Ittas gépjárművezetőt vér-vizelet mintavételre 2 esetben állítottak elő a rendőrök.

Dohányboltba törtek be Tiszaalpáron
2014. Május 13. 15:18, kedd | Helyi

Dohányboltba törtek be Tiszaalpáron

Az egyik gyanúsítottat a helyszín közelében elfogták, társát keresi még a rendőrség.

Nem adta fel a körzeti megbízott
2014. Március 12. 09:11, szerda | Kék hírek

Nem adta fel a körzeti megbízott

A jánoshalmi Kélesi út összes házának udvarán járt menekülés közben a tetten ért betörő, nyomában a kunfehértói körzeti megbízottal.

Kifosztottak egy csongrádi ékszerboltot
2013. Augusztus 01. 13:06, csütörtök | Kék hírek

Kifosztottak egy csongrádi ékszerboltot

Tálcányi aranygyűrűt lopott el három férfi egy csongrádi ékszerboltból, az elkövetőket kevesebb mint egy nap alatt elfogták – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

2012. Május 09. 07:15, szerda | Kék hírek

Sorozatbetörőt fogott el a rendőrkutya

Nyomkövető kutya buktatott le két sorozatbetörőt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében; a 22 és 23 éves tiszaeszlári lakosokat a rendőrség őrizetbe vette – közölte a térségi rendőr-főkapitányság edden az MTI-vel.

2012. Április 02. 07:13, hétfő | Kék hírek

Mint a filmekben: autóval akartak betörni az ékszerboltba Budapesten

Autóval a kirakatba hajtva próbált meg kirabolni egy óra- és ékszerüzletet vasárnapra virradóra két férfi a főváros X. kerületében – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel.