2024. április 26, péntek - Ervin

Ha tudományos bizonyíték kell miért jó sportolni
2017. Február 18. 15:00, szombat |

Ha tudományos bizonyíték kell miért jó sportolni

Mindannyiunkkal előfordult már, hogy tudatában voltunk annak, mennyire hasznos lenne mozogni, viszont valódi motivációt nem találtunk.

Jótékonysági bál Ezeregyéjszaka címmel
2017. Február 18. 14:16, szombat |

Jótékonysági bál Ezeregyéjszaka címmel

Hagyományokhoz híven 2017-ben is megrendezi a Százszorszép Óvoda a jótékonysági bálját Ezeregyéjszaka címmel!

Spórolj úgy mint a nagymama
2017. Február 18. 14:00, szombat |

Spórolj úgy mint a nagymama

Nagyanyáinktól rengeteg spórolós trükköt elleshetünk, és bevethetjük ezeket a hétköznapokban. Főleg a hónap második felében jól jöhet néhány bevált tipp!

Két tucat új BMW érkezik a következő öt évben
2017. Február 18. 13:00, szombat |

Két tucat új BMW érkezik a következő öt évben

2021-re több mint huszonöt modellújdonsággal számol a BMW. Lesznek köztük vadonatúj típusok és halottaiból feltámasztott modellek is.

A legmocskosabb helyek
2017. Február 18. 12:00, szombat |

A legmocskosabb helyek

Ahol a legtöbb kórokozó tanyázik.

Rosszabb minőségű termékeket kapunk mint nyugati szomszédaink
2017. Február 18. 11:00, szombat |

Rosszabb minőségű termékeket kapunk mint nyugati szomszédaink

Nem ugyanazt az élelmiszert kapjuk a multinacionális gyártóktól, mint például osztrák szomszédaink - ez derült ki a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) vizsgálatából.

Miért horkolhat egy gyerek?
2017. Február 18. 10:00, szombat |

Miért horkolhat egy gyerek?

Ne vegyük természetesnek, ha a gyerek az orra helyett a száján át veszi a levegőt.

Ezeket tedd a puha ajkakért
2017. Február 18. 09:00, szombat |

Ezeket tedd a puha ajkakért

Hiába igyekszünk odafigyelni, elegendő folyadékot inni, rendszeresen ajakápolóval kenni, ha lehet, a kinti mínuszokban „szárazon tartani”, ajkaink mégis kiszáradnak, kicserepesednek.

Kiderült, hová utazna legszívesebben a magyar
2017. Február 18. 08:00, szombat |

Kiderült, hová utazna legszívesebben a magyar

Van néhány európai város is a legnépszerűbb célpontok között, de azért legszívesebben inkább elhagynánk a kontinenst.

ISKOLANYITOGATÓ a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában
2017. Február 17. 16:35, péntek |

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola ebben a tanévben is megtartja ISKOLANYITOGATÓJÁT, melyre meghívja az érdeklődő szülőket és a leendő első osztályosokat!

A Móra Ferenc Művelődési Központ márciusi programajánlója
2017. Február 17. 16:24, péntek |

A Móra Ferenc Művelődési Központ márciusi programajánlója

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja 2017 márciusi rendezvényeire.

A cigányok Petőfije
2017. Február 17. 12:28, péntek |

A cigányok Petőfije

E címmel tartott előadást Juhász István ny. tanár a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban február 16-án.