2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

A mezgések is képviseltették magukat a Mangalica Fesztiválon
2017. Február 15. 16:01, szerda |

A mezgések is képviseltették magukat a Mangalica Fesztiválon

2017-ben immáron tizedik alkalommal került megrendezésre a Budapesti Mangalica Fesztivál, melyen a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola is képviseltette magát.

FARKASHÁZI RÉKA és a Tintanyúl
2017. Február 15. 14:39, szerda |

FARKASHÁZI RÉKA és a Tintanyúl

Lemezbemutató koncert óvodásoknak és kisiskolásoknak 2017. február 24-én, pénteken 16 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Színházművészettel a tanítás szolgálatában
2017. Február 15. 11:07, szerda |

Színházművészettel a tanítás szolgálatában

Szakmai nap óvónőknek, általános- és középiskolai tanároknak, dráma- és színjátéktanároknak a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában 2017. február 24-én, pénteken.

Előzetesben a garázdák
2017. Február 15. 10:58, szerda |

Előzetesben a garázdák

A kiskunfélegyházi rendőrök vetettek véget a kocsmai verekedésnek.

Programok a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban
2017. Február 15. 10:26, szerda |

Programok a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban

Tekintsék meg a KÉSZ Aréna Sportcsarnok aktuális program ajánlatát!

Iskolaváró rendezvények a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményeiben
2017. Február 15. 09:05, szerda |

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményei szeretettel várják a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket hagyományos „ISKOLAVÁRÓ” rendezvényeikre.

Megkezdődött városunkban a gallyazás
2017. Február 15. 08:49, szerda |

Megkezdődött városunkban a gallyazás

A mai napon (február 15-én) megkezdődnek a gallyazások az elektromos vezetékek környezetében.

Ma éjfélig lehet még jelentkezni felsőoktatási képzésekre
2017. Február 15. 08:30, szerda |

Ma éjfélig lehet még jelentkezni felsőoktatási képzésekre

Ma éjfélig lehet jelentkezni a szeptemberben induló felsőoktatási képzésekre. A kérelmeket kizárólag elektronikus úton lehet benyújtani.

Alattomos betegségre figyelmeztetik a magyar kutyásokat
2017. Február 15. 08:25, szerda |

Alattomos betegségre figyelmeztetik a magyar kutyásokat

Veszélyes kórokozó lappang a hazai kutyaállományban, amely egyre több ebet fertőzhet meg, és a közel jövőben állatok tömegeinél okozhat súlyos betegséget.

Kedvenc nótája volt az igazi ajándék
2017. Február 15. 08:13, szerda |

Kedvenc nótája volt az igazi ajándék

A napokban ünnepelte Kecskésné Csordás Julianna 90. születésnapját. Városvezetésünk nevében Balla László alpolgármestere köszöntötte őt fel e kivételes alkalomból egy csokor virággal és emléklappal.

Ismét úton a kavalkád: Anna and the Barbies koncert Kiskunfélegyházán!
2017. Február 14. 20:26, kedd |

Ismét úton a kavalkád: Anna and the Barbies koncert Kiskunfélegyházán!

Kiskunfélegyházán a Rocktárba látogat friss dalával hóna alatt az Anna and the Barbies február 18-án, előzenekar a Jónás Vera Experiment, vendégként pedig a LOYAL zenekar csatlakozik a színes társasághoz.

Veronka nénit tizenhét dédunokája is felköszöntötte
2017. Február 14. 14:59, kedd |

Veronka nénit tizenhét dédunokája is felköszöntötte

Ipacs Mihályné Veronka nénit 90. születésnapján február 11-én 7 gyermeke és családja (12 unoka, 17 dédunoka) húga és özvegy menye köszöntötte fel a Desperado Étteremben tartott ünnepi ebéden.