2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Hírek az Ótemplomból
2017. Február 19. 10:07, vasárnap |

Hírek az Ótemplomból

Évközi 7. vasárnap - 2017. február 19. A hét ünnepei: Szerda: Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe. Csütörtök: Szent Polikárp püspök és vértanú emléknapja. Péntek: Szent Mátyás apostol ünnepe.

Barátság az exszel: lehet vagy nem?
2017. Február 19. 10:00, vasárnap |

Barátság az exszel: lehet vagy nem?

A legtöbb szakítás után kellemetlen szájízzel távozunk a kapcsolatból, de az is gyakran előfordul, hogy egyenesen meggyűlöljük a volt párunkat.

Az ötöslottó nyereményei és nyerőszámai
2017. Február 19. 09:00, vasárnap |

Az ötöslottó nyereményei és nyerőszámai

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 7. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Több száz hazai növényfaj magját őrzi a Pannon Magbank
2017. Február 19. 08:00, vasárnap |

Több száz hazai növényfaj magját őrzi a Pannon Magbank

A \"világvégebiztos\" magtárnak köszönhetően egy esetleges természeti katasztrófa után újra lehet telepíteni őshonos, vadon élő növényfajainkat.

3 furcsa jele annak, hogy egészségtelenül élsz
2017. Február 18. 17:00, szombat |

3 furcsa jele annak, hogy egészségtelenül élsz

Vannak azok a testi jelek, amik alapján biztosra mondod, hogy valaki egészségtelenül él. Ilyen a durva túlsúly, a borvirágos arc és üveges tekintet kombinációja, valamint a dohányosoknál a sárga ujjak, fogak.

Amaránt - nem csak köret
2017. Február 18. 16:00, szombat |

Amaránt - nem csak köret

Aki ismeri és szereti az amarántot, annak nem kell bemutatni, mennyire egészséges köret. Azonban sokan idegenkednek árpagyöngy-szerű, roppanós állagától.

Ha tudományos bizonyíték kell miért jó sportolni
2017. Február 18. 15:00, szombat |

Ha tudományos bizonyíték kell miért jó sportolni

Mindannyiunkkal előfordult már, hogy tudatában voltunk annak, mennyire hasznos lenne mozogni, viszont valódi motivációt nem találtunk.

Jótékonysági bál Ezeregyéjszaka címmel
2017. Február 18. 14:16, szombat |

Jótékonysági bál Ezeregyéjszaka címmel

Hagyományokhoz híven 2017-ben is megrendezi a Százszorszép Óvoda a jótékonysági bálját Ezeregyéjszaka címmel!

Spórolj úgy mint a nagymama
2017. Február 18. 14:00, szombat |

Spórolj úgy mint a nagymama

Nagyanyáinktól rengeteg spórolós trükköt elleshetünk, és bevethetjük ezeket a hétköznapokban. Főleg a hónap második felében jól jöhet néhány bevált tipp!

Két tucat új BMW érkezik a következő öt évben
2017. Február 18. 13:00, szombat |

Két tucat új BMW érkezik a következő öt évben

2021-re több mint huszonöt modellújdonsággal számol a BMW. Lesznek köztük vadonatúj típusok és halottaiból feltámasztott modellek is.

A legmocskosabb helyek
2017. Február 18. 12:00, szombat |

A legmocskosabb helyek

Ahol a legtöbb kórokozó tanyázik.

Rosszabb minőségű termékeket kapunk mint nyugati szomszédaink
2017. Február 18. 11:00, szombat |

Rosszabb minőségű termékeket kapunk mint nyugati szomszédaink

Nem ugyanazt az élelmiszert kapjuk a multinacionális gyártóktól, mint például osztrák szomszédaink - ez derült ki a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) vizsgálatából.