2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Ezeket tedd a puha ajkakért
2017. Február 18. 09:00, szombat |

Ezeket tedd a puha ajkakért

Hiába igyekszünk odafigyelni, elegendő folyadékot inni, rendszeresen ajakápolóval kenni, ha lehet, a kinti mínuszokban „szárazon tartani”, ajkaink mégis kiszáradnak, kicserepesednek.

Kiderült, hová utazna legszívesebben a magyar
2017. Február 18. 08:00, szombat |

Kiderült, hová utazna legszívesebben a magyar

Van néhány európai város is a legnépszerűbb célpontok között, de azért legszívesebben inkább elhagynánk a kontinenst.

ISKOLANYITOGATÓ a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában
2017. Február 17. 16:35, péntek |

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola ebben a tanévben is megtartja ISKOLANYITOGATÓJÁT, melyre meghívja az érdeklődő szülőket és a leendő első osztályosokat!

A Móra Ferenc Művelődési Központ márciusi programajánlója
2017. Február 17. 16:24, péntek |

A Móra Ferenc Művelődési Központ márciusi programajánlója

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja 2017 márciusi rendezvényeire.

A cigányok Petőfije
2017. Február 17. 12:28, péntek |

A cigányok Petőfije

E címmel tartott előadást Juhász István ny. tanár a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban február 16-án.

Őrizetbe vették a bugaci férfit
2017. Február 17. 12:07, péntek |

Őrizetbe vették a bugaci férfit

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2017. február 16-án 12 óra 50 perckor őrizetbe vette K. I. bugaci lakost.

Önfejlesztő, motivációs koncert Bagdi Bellával
2017. Február 17. 10:23, péntek |

Önfejlesztő, motivációs koncert Bagdi Bellával

Kiskunfélegyházán ismét Bagdi Bella és zenekara 2017. március 10-én, pénteken 18 órakor.

Vállalkozók, fontos határidő közeleg!
2017. Február 16. 15:18, csütörtök |

Vállalkozók, fontos határidő közeleg!

Az egyéni vállalkozóknak és az áfa fizetésére kötelezett magánszemélyeknek februárban kell benyújtaniuk 2016-ról szóló személyijövedelemadó-bevallásukat.

A család a boldogság bölcsője
2017. Február 16. 14:40, csütörtök |

A család a boldogság bölcsője

A Házasság Hete rendezvénysorozatának nyitányaként Rónaszéki Gábor az Ótemplom plébánosa tartott előadást február 14-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Nagy Farsangi Horrorkvíz a Rocktárban – bemutatkozik a CreepyShake szerkesztősége
2017. Február 16. 13:44, csütörtök |

A CreepyShake weboldala több mint két éve indult el azzal a céllal, hogy összefogjon minden olyan témakört, amely a horrorrajongókat érdekelheti.

Jön az igazán biciklisbarát KRESZ?
2017. Február 16. 11:05, csütörtök |

Jön az igazán biciklisbarát KRESZ?

Kötelező távolságtartás, kerékpáros utcák bevezetése, kötelező kerékpárúthasználat felülvizsgálata és a védtelen közlekedők védelme

Emberölés Jánoshalmán (- videóval)
2017. Február 16. 11:00, csütörtök |

Emberölés Jánoshalmán (- videóval)

A megalapozott gyanú szerint az apa mellkason szúrta 29 éves fiát.