2024. április 27, szombat - Zita

Nagy dilemma előtt álltak a Turul Koppány Íjászok
2018. Március 13. 11:34, kedd |

Nagy dilemma előtt álltak a Turul Koppány Íjászok

Szerencsére csak abból kifolyólag, hogy március 11-én melyik versenyt válasszák.

Megkezdhetik a félegyháziak a húsexportot Tajvanra
2018. Március 13. 11:23, kedd |

Megkezdhetik a félegyháziak a húsexportot Tajvanra

Az engedélyt nyert üzemek között bajai, kecskeméti, kerekegyházi, kiskunfélegyházi, kiskunhalasi, kiskunmajsai székhelyű vállalkozás is található.

Piaci árak
2018. Március 13. 10:43, kedd |

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

Még egy hétig kérhetjük az szja-bevallási tervezet postázását
2018. Március 13. 09:59, kedd |

Még egy hétig kérhetjük az szja-bevallási tervezet postázását

Idén már csaknem 5 millió embernek készít a Nemzeti Adó- és Vámhivatal külön kérés nélkül személyijövedelemadó-bevallási tervezetet.

Fontos határidőre figyelmezteti a MÁV a diákokat
2018. Március 13. 09:18, kedd |

Fontos határidőre figyelmezteti a MÁV a diákokat

Március 31-én lejár az előző félévben kiadott diákigazolvány-matrica hatálya, ezért a MÁV-Start arra figyelmezteti a diákokat, hogy március végéig gondoskodjanak igazolványuk érvényesítéséről.

Lezárt akta: garázdaságért felelhet a négy gyanúsított
2018. Március 12. 20:06, hétfő |

Lezárt akta: garázdaságért felelhet a négy gyanúsított

A kiskunfélegyházi nyomozók két napon belül lezárták az őrizetben lévő, verekedő férfiak ügyét.

Tájpark, lovarda és borkatedrális épül Lakitelken
2018. Március 12. 18:53, hétfő |

Tájpark, lovarda és borkatedrális épül Lakitelken

A Ferroép emellett a helyi kőjurta és kézművesház felújítását, valamint a Kincsem fogadó bővítését is elvégzi.

A Móraváros legforgalmasabb útját újraaszfaltozzák
2018. Március 12. 12:20, hétfő |

A Móraváros legforgalmasabb útját újraaszfaltozzák

A Móraváros főútja – a Nefelejcs utca – újraaszfaltozásáról is beszélt többek között dr. Réczi László az 1-es választókerület önkormányzati képviselője március 8-án tartott lakossági fórumán.

Magyar bajnoki címet ünnepelhetnek a birkózók
2018. Március 12. 10:58, hétfő |

Magyar bajnoki címet ünnepelhetnek a birkózók

Lezajlottak a Diák korosztály kötöttfogású magyar bajnokságai az elmúlt két hétvégén.

Első lett a mezgés Iancio Szilárd az 58. Országos Húsipari termékgyártó Szakma Kiváló Tanulója Versenyen
2018. Március 12. 10:28, hétfő |

Iancio Szilárd 1. helyezettként (94%-os összesített eredménnyel), Máté Zoltán pedig 3. helyezettként (92%-os összesített eredménnyel) állhatott fel a dobogóra.

Egy doboznyi kutyát hagytak az utcán Félegyházán
2018. Március 12. 08:57, hétfő |

Egy doboznyi kutyát hagytak az utcán Félegyházán

Az állatvédők keresik azokat a szívtelen embereket, akik vasárnap féltucat kiskutyát raktak ki egy félegyházi utcában.

Batthyány iskolás az országos döntőben
2018. Március 11. 19:28, vasárnap |

Batthyány iskolás az országos döntőben

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány 2018-ban 29. alkalommal rendezte meg a Zrínyi Ilona kétfordulós matematika versenyt.