2024. április 24, szerda - György

2018. Március 12. 10:58, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Magyar bajnoki címet ünnepelhetnek a birkózók

Lezajlottak a Diák korosztály kötöttfogású magyar bajnokságai az elmúlt két hétvégén.

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői közül 9 fő szerzett indulási jogot a területi bajnokságokon, hogy részt vehessenek az országos döntőn. A 10-11 éves fiúk Zalaegerszegen léptek szőnyegre 2018. március 10-én, méghozzá sikerrel. Az 58 kg-os súlycsoportban Czakó Zoltán minden ellenfelét magabiztosan legyőzve, megszerezte a bajnoki aranyérmet. Ezüstérmet vehetett át az 54 kg-os Borto Dominik, aki nagyszerű győzelmeket aratva jutott döntőbe, de ott minimális különbséggel alulmaradt. Bátyai Dorián a 63 kg-osok között harcolta ki a bronzérmet. Egy héttel korábban Tatabányán, a 12-13 évesek között Páli Gergő, a 32 kg-ban ötödik lett.

Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.