2024. április 25, csütörtök - Márk

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon
2020. Március 09. 09:43, hétfő | Helyi sport

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon

A 10-11 évesek szabadfogásban, a 12-13 évesek kötöttfogásban küzdöttek meg az elmúlt hétvégén Gyomaendrődön, Dél-kelet Magyarország területi bajnokságán, ahol a tét az országos döntőbe való bejutás.

Ismét magyar bajnokot ünnepelhetnek a birkózók
2020. Február 24. 11:23, hétfő | Helyi sport

Ismét magyar bajnokot ünnepelhetnek a birkózók

Kiváló eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői az idei első országos bajnokságon. Dorogon a 12-13 évesek a szabadfogású küzdelmekben mérették meg magukat.

Sikeres szereplés Tokodon
2020. Február 03. 12:20, hétfő | Helyi sport

Sikeres szereplés Tokodon

Tokodon rendezték az első serdülő válogató versenyt az idén, ahol a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a szabadfogású küzdelmekben mérettették meg magukat.

Három diákolimpiai bajnok birkózó
2019. Október 28. 08:56, hétfő | Helyi sport

Három diákolimpiai bajnok birkózó

Kiemelkedő eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői Kaposváron.

Sikeres hétvége Szarvason
2019. Szeptember 16. 11:15, hétfő | Helyi sport

Sikeres hétvége Szarvason

Remek eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a kötöttfogású területi diákolimpiai selejtezőn Szarvason, 2019. szeptember 15-én.

Sikeresen kezdte az őszi versenyszezont a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapata
2019. Szeptember 02. 08:54, hétfő | Helyi sport

Sikeresen kezdte az őszi versenyszezont a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapata

Balkányban hat országot képviselve, 27 csapat 220 versenyzője szabad fogásban mérte össze tudását augusztus utolsó szombatján.

Húsz éremet nyertek a félegyházi birkózók a hétvégén
2019. Június 17. 08:05, hétfő | Helyi sport

Húsz éremet nyertek a félegyházi birkózók a hétvégén

Húsz érmet nyertek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a III. Hirös Kupa meghívásos szabadfogású gyermek, diák és serdülő versenyen, június 16-án.

Ismét van magyar bajnok birkózó
2019. Április 15. 08:50, hétfő | Helyi sport

Ismét van magyar bajnok birkózó

Kiváló eredményeket értek el a kiskunfélegyházi birkózók az elmúlt hetekben, jelentős versenyeken.

Rendkívül sikeres évet zárt a Kiskunfélegyházi Birkózó SE
2019. Január 09. 18:27, szerda | Helyi sport

Rendkívül sikeres évet zárt a Kiskunfélegyházi Birkózó SE

Az országos rangsorban 122 szakosztály közül 108 tudott pontot gyűjteni. A félegyháziak 585 ponttal a 23. helyezést szerezték meg úgy, hogy jelenleg diák és serdülő korú versenyzőik vannak.

Minden mérkőzését megnyerte a birkózó csapat
2018. December 03. 09:53, hétfő | Helyi

Minden mérkőzését megnyerte a birkózó csapat

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE diák csapata Gyomaendrődön lépett szőnyegre az elmúlt vasárnap, ahol a szabadfogású területi döntőt rendezték.

Négyszeres bajnok lett Czakó Zoltán
2018. November 20. 08:19, kedd | Helyi

Négyszeres bajnok lett Czakó Zoltán

Rendkívül eredményesen alakult az idei esztendő a Kiskunfélegyházi Birkózó SE ifjú tehetségének, Czakó Zoltánnak, ugyanis olyan sikersorozatot ért el, amilyen még senkinek nem ment ezt megelőzően.

Mindenki dobogóra állhatott
2018. Szeptember 17. 09:17, hétfő | Helyi sport

Mindenki dobogóra állhatott

2018. szeptember 15-én Abonyban a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapatából tíz fő vett részt egy felkészülési versenyen, ahol a legfiatalabbak megmutathatták tudásukat.