2024. április 29, hétfő - Péter

Virslimustra majális előtt
2016. Május 01. 07:00, vasárnap |

Virslimustra majális előtt

A MAJÁLISOK és a szilveszter éjszaka elmaradhatatlan kelléke a virsli. Rosszakat mondunk róla, ennek ellenére gyakran esszük. Hamis a városi legenda, hogy ipari hulladékból készül.

Ismét Majális a Parkerdőben!
2016. Május 01. 06:00, vasárnap |

Ismét Majális a Parkerdőben!

Fergeteges és színes programokkal várunk mindenkit május elsején a város felújított erdejébe.

Holttest Tiszakécskén
2016. Május 01. 05:14, vasárnap |

Holttest Tiszakécskén

A bűncselekménnyel összefüggésben két férfit fogtak el a Bács-Kiskun megyei rendőrök.

Mozgassuk vagy pihentessük a fájós térdet?
2016. Április 30. 19:00, szombat |

Mozgassuk vagy pihentessük a fájós térdet?

Olykor-olykor minden ember panaszkodik kisebb-nagyobb mértékű térdfájdalomra, melynek hátterében számtalan dolog állhat. Ekkor persze felmerül az örök kérdés: vajon mivel teszünk jót?

Mi kell a nőnek…?
2016. Április 30. 15:00, szombat |

Mi kell a nőnek…?

Legyél idősebb, vagy fiatalabb, magas vagy alacsony, egy biztos: nőként a testednek szüksége van bizonyos vitaminokra és ásványi anyagokra.

Kókusz…az élet csodája
2016. Április 30. 11:00, szombat |

Kókusz…az élet csodája

A kókusz minden cseppje és falatkája az egészségünket szolgálja, ráadásul a legváltozatosabban tálalható finomság.

Szörnyű bor-étel párok a köztudatban
2016. Április 30. 08:00, szombat |

Szörnyű bor-étel párok a köztudatban

Az ételek-borok párosítása nem egyszerű feladat. Mit tehetünk, ha az alapanyag nem kívánja a bort és nem illik hozzá?

Születés Hete a Könyvtárban
2016. Április 29. 15:57, péntek |

Születés Hete a Könyvtárban

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt A SZÜLETÉS HETE alkalmából a kibővített Betűbölcsi keretében megrendezésre kerülő programra.

Éjjeli pacsirtáktól visszhangoztak az utcák
2016. Április 29. 14:43, péntek |

Éjjeli pacsirtáktól visszhangoztak az utcák

Csütörtök este (április 28-án) útnak indultak a középiskolás diákok, hogy eleget tegyenek egy régmúlt időkre visszatekintő hagyománynak és szerenádot adjanak tanáraiknak.

Mennyit jelent majd, ha betartják a jövőre ígért áfa-csökkentést?
2016. Április 29. 14:00, péntek |

Mennyit jelent majd, ha betartják a jövőre ígért áfa-csökkentést?

A tej, a tojás és a baromfi áfája jövőre 5 százalékra csökkenhet, de mérséklődik az internethasználat és az éttermi szolgáltatások forgalmi adója is - jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter.

Kell-e félnünk az édesítőszerektől?
2016. Április 29. 11:00, péntek |

Kell-e félnünk az édesítőszerektől?

Toxikológussal beszélgettünk...

A kutyánk utálja, ha ölelgetjük
2016. Április 29. 09:00, péntek |

A kutyánk utálja, ha ölelgetjük

A kutyaszerető emberek számára komoly kihívás úgy elmenni egy kutya mellett, hogy ne simagassa, vagy időnként ne ölelgesse meg. De ez az érzés nem kölcsönös.