2024. április 29, hétfő - Péter

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a márciusi versenyeken
2014. Március 17. 10:59, hétfő | Helyi sport

Kovács Kevin a gyermek longbow kategóriában új országos csúccsal 1. lett, míg Kovács Kristóf 3 ponttal lemaradva 2.

Félegyházi arany a hófutó versenyen!
2014. Március 12. 11:39, szerda | Helyi sport

Félegyházi arany a hófutó versenyen!

Az elmúlt hétvégén rendezte meg a Magyar Speciális Olimpia Szövetség a X.Kőszegi Hófutó Országos Bajnokságot.

Íjászverseny Kiskunfélegyházán
2014. Március 04. 10:42, kedd | Helyi sport

Íjászverseny Kiskunfélegyházán

Nagyszabású jubileumi terem íjászversenyt szervezett Kiskunfélegyházán a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület a KÉSZ Sportcsarnokban.

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában
2014. Február 27. 11:00, csütörtök | Helyi

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában

Történelmi örömíjász versenyt rendez március 2-án a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület.

Megkezdődött az íjász idény!
2014. Február 25. 08:25, kedd | Helyi sport

Megkezdődött az íjász idény!

Február 23.-án rendezte meg első teremversenyét a Kerecsényi László ÍE, Kerecsényi Kupa néven Gyulán a Prohászka Sportcsarnokban.

Meglepetések a sakktáblák mellett!
2014. Február 18. 11:24, kedd | Sport

Meglepetések a sakktáblák mellett!

Több megyéből 16 város (8 fő) versenyzőinek részvételével Kecskeméten 2014. február 15-én került megrendezésre sokadik alkalommal a „Kecskeméti Tél” elnevezésű országos gyermek sakkverseny

Az Európai Év Fája verseny
2014. Február 15. 19:00, szombat | Belföld

Az Európai Év Fája verseny

Még mindig lehet szavazni a Gödöllői Vén Vackorra

10 éremmel tértek haza birkózóink!
2014. Január 28. 15:52, kedd | Helyi sport

10 éremmel tértek haza birkózóink!

Tíz versenyzővel vett rész a Korondon megrendezett 14. Lőrincz Márton Birkózó Emlékversenyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK. Városunk fiatal birkózói négy arany, négy ezüst és két bronzéremmel tértek haza.

Íjászat családi, baráti körben
2014. Január 27. 17:58, hétfő | Helyi sport

Íjászat családi, baráti körben

Az íjászat népszerűsítése, a szabadidő hasznos eltöltése a legfontosabb célkitűzése a 2006-ban alakult Kiskunfélegyházi Íjász Egyesületnek.

A mezőgecsei böllérversenyen bizonyítottak a királyi szakácsok
2014. Január 27. 13:18, hétfő | Helyi

A mezőgecsei böllérversenyen bizonyítottak a királyi szakácsok

Idén is remekül szerepeltek az Amatőr Királyi Szakácsok a január 25-26. között megrendezett mezőgecsei böllérversenyen, ahol helyi és határon túli csapatok adtak számot tudásukról, immáron nyolcadik alkalommal

Himnuszmondó verseny a magyar kultúra napján
2014. Január 22. 15:50, szerda | Helyi

Himnuszmondó verseny a magyar kultúra napján

A magyar kultúra napjának közös megünneplésére hívta a város középiskolás tanulóit a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület irodalmi szekciója idén is.

Edzés = megalázás?
2014. Január 20. 15:43, hétfő | Sport

Edzés = megalázás?

Az UNICEF készített egy jelentést, ami a gyermeksport árnyoldalairól ad megdöbbentő képet. Mindezt azért teszi, hogy szembesítsen bennünket problémákkal, hogy hathatósan tudjunk tenni ellene.