2024. április 23, kedd - Béla

2014. Március 17. 10:59, hétfő | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a márciusi versenyeken

Az egyesület két versenyzője kiválóan szerepelt WA terem Dél-Alföldi kvalifikációs versenyen Kecskemétem, március 16-án. Kovács Kevin a gyermek longbow kategóriában új országos csúccsal 1. lett, míg Kovács Kristóf 3 ponttal lemaradva 2. lett a gyermek tradícionális kategóriában. Mindketten kvalifikációt szereztem az Országos Bajnokságra.

A március 2-án megrendezett kiskunfélegyházi terem versenyen az egyesület 10 versenyzője vett részt.
Fekete András remek eredménnyel a pusztai 60+ kategóriában 1. lett,
Kovács Kevin a londbow 10-14 kategóriában 1. lett
Fekete Andrásné a pusztai 60+ kategóriában 2. lett
Kiss Jenő a longbow 50-60 kategóriában 3. lett.
Kovács Kristóf a pusztai 10-14 kategóriában 4. lett,
Drozdik Edina a pusztai 18-25 kategóriában 5. lett,
Ifj. Drozdik Károly a pusztai 18-25 kategóriában 7. lett, a többiek a mezőny közepén végeztek.

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.