2024. április 26, péntek - Ervin

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2016. évben végzett munkájáról
2017. Március 10. 21:35, péntek | Helyi

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2016. évben végzett munkájáról

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság a 2016. évben is teljesítette célkitűzéseit.

Közgyűlést tartanak a természetbarátok
2017. Február 06. 10:01, hétfő | Helyi

Közgyűlést tartanak a természetbarátok

A KISKUN TERMÉSZETBARÁT SE. szeretettel meghívja Önt 2017. február 17-én 17 órára a Szakmaközi Művelődési Házban tartandó közgyűlésére és az azt követő batyus bálra.

Évet zártak a térségi sport- és szabadidő egyesületek
2015. December 18. 14:42, péntek | Helyi

Évet zártak a térségi sport- és szabadidő egyesületek

Az évzáró értékelésekre december 17-én került sor a Városháza dísztermében. A megjelenteket Csányi József, városunk polgármestere és Balla László alpolgármester köszöntötte.

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje
2015. Május 21. 14:09, csütörtök | Helyi

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje

A társasági adóról és osztalékadóról szóló törvény hatálya alá tartozó adózóknak 2015. június 1-ig kell eleget tenniük a társaságiadó-bevallási kötelezettségüknek.

Közgyűlést tartott a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület
2015. Március 28. 07:00, szombat | Helyi

Közgyűlést tartott a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület

Március 27-én 15 órától tartotta éves Közgyűlését a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Katasztrófavédelmi beszámoló
2015. Január 07. 10:50, szerda | Helyi

Katasztrófavédelmi beszámoló

Kedden este, Kiskunfélegyháza külterületén egy fóliasátorban lévő kazánból éghető anyag került ki, amely kis területen meggyújtotta annak környezetét.

A Vár Kupán bizonyítottak birkózóink
2014. December 17. 08:04, szerda | Helyi sport

A Vár Kupán bizonyítottak birkózóink

Segesvárra utazott 12 fiatal birkózó az elmúlt hétvégén, hogy részt vegyen a "Vár Kupa" elnevezésű versenyen, amelyet már 6. alkalommal rendeztek meg.

Jól céloztak a Koppányok Békéscsabán
2014. December 15. 11:04, hétfő | Helyi sport

Jól céloztak a Koppányok Békéscsabán

Békéscsabán rendezték meg a hétvégén a XVI. Kerecsen Kupa íjászversenyt. A magas színvonalú versenyt a Csaba Lovas Íjászok szervezték. A Turul Koppány Íjászai HE tizenegy fővel érkeztek a megmérettetésre.

Sikeresen szerepeltek tornászaink
2014. December 08. 14:08, hétfő | Helyi sport

Sikeresen szerepeltek tornászaink

Jövő Bajnokai DSE torna szakosztálya a hétvégén egy igen rangos tornaversenyen vett részt.

Két dobogós hely Kétegyházán
2014. November 17. 15:42, hétfő | Helyi sport

Két dobogós hely Kétegyházán

Kétegyházán rendeztek történelmi íjász teremversenyt a Mudin testvérek tiszteletére október 15- én Kétegyházán, a Mudim sportcsarnokban.

A házigazdák nyerték a Fekete Pál emlékversenyt
2014. November 14. 19:47, péntek | Helyi

A házigazdák nyerték a Fekete Pál emlékversenyt

A kiváló pedagógus, szakfelügyelő, országgyűlési képviselő, tankönyvíró Fekete Pál tiszteletére rendeztek anyanyelvi emlékversenyt november 13-án a József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményében.

XIII. Környezetvédelmi Kupa
2014. November 04. 08:20, kedd | Helyi sport

XIII. Környezetvédelmi Kupa

A mára már hagyományosnak mondható versenyen 4 csapat mintegy 100 versenyzője méretette meg magát.