2024. április 24, szerda - György

A szerelem a témája az Irodalom éjszakájának idén
2018. Március 17. 14:20, szombat | Belföld

A szerelem a témája az Irodalom éjszakájának idén

A szerelem a témája idén az Irodalom éjszakájának, a rendezvényen 21 országból mutatnak be írókat és könyveket 21 terézvárosi helyszínen szerdán.

„Szabadság, szerelem” ünnepi fáklyás séta a Kossuth utcán
2018. Március 14. 13:45, szerda | Helyi

„Szabadság, szerelem” ünnepi fáklyás séta a Kossuth utcán

Szeretettel várnak mindenkit Kiskunfélegyházán 2018. március 14-én, szerdán 18 órakor egy közös, fáklyás sétára.

Lola és párja hisz az örök szerelemben
2017. Március 22. 07:26, szerda | Bulvár

Lola és párja hisz az örök szerelemben

Az eljegyzését már egyszer felbontó fiatal pár újra együtt van és boldogabb, mint valaha. Az énekesnő és kedvese imád pihenni és édes semmittevéssel tölteni azt a pár napot, amit a munkájuk mellett kettesben tölthetnek.

Szerelem nélküli párkapcsolatok
2015. December 27. 16:00, vasárnap | Helyi

Szerelem nélküli párkapcsolatok

Vajon meddig életképesek?

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól
2015. Szeptember 27. 18:00, vasárnap | Helyi

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól

Nagyon terjed a Facebookon ez a kis gyűjtemény, a forrását, sajnos nem sikerült kiderítenünk, még az is lehet, hogy egy tréfás kedvű kortársunk írta. De ettől függetlenül is reméljük, vidám perceket szerzünk vele nektek!

Hangverseny a szerelem jegyében
2015. Június 21. 04:52, vasárnap | Helyi

Hangverseny a szerelem jegyében

Igazán kellemesen szórakozhattak mindazok, akik ellátogattak a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusának hangversenyére június 20-án (szombaton) a Kiskun Múzeum udvarára.

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán
2015. Február 11. 07:55, szerda | Helyi

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán

A Házasság hete – Az elkötelezett szerelem ünnepe címmel indított rendezvénysorozatot a Sarlós Boldogasszony és a Szent István Egyházközség február 9 és március 7 között.

A jó házasság és kapcsolat 7 egyszerű titka
2015. Január 26. 17:00, hétfő | Életmód

A jó házasság és kapcsolat 7 egyszerű titka

Jó házasságban vagy kapcsolatban szeretnél élni? A titok az, hogy nincs titok...

25. tény a szerelemről
2015. Január 25. 11:00, vasárnap | Bulvár

25. tény a szerelemről

A szerelemi vágy ugyanolyan alapvető és biológiai szükséglet, mint az éhség vagy a szexualitás.

Élhető távkapcsolat
2015. Január 18. 08:00, vasárnap | Külföld

Élhető távkapcsolat

Ki lehet bírni, ha a párunkat hosszú időre külföldre szólítja a munkája, vagy ha éppen olyan valakibe szeretünk bele, aki egy másik országban él?

Szerelem, szex és technológia – Már erre is kellenek a robotok?
2014. Július 29. 15:00, kedd | Belföld

Szerelem, szex és technológia – Már erre is kellenek a robotok?

A tudomány előrehaladtával az ember igényei egyre inkább kiszélesednek. Mind többet és jobbat szeretnénk, hogy életünk minél kényelmesebb, hatékonyabb és gyorsabb legyen.

Szerelemből barátság?
2014. Április 12. 13:08, szombat | Helyi

Szerelemből barátság?

Ha valaki fontos szerepet töltött be az életünkben, akkor az a legtermészetesebb dolog a világon, hogy szeretnénk, ha a közelünkben maradna.