2024. április 24, szerda - György

Nyerj a családodnak egy hétvégi nyaralást!
2014. Június 17. 13:37, kedd | Helyi

Nyerj a családodnak egy hétvégi nyaralást!

Hatékony tűzmegelőzési kommunikáció címmel és témakörben hirdet kétkörös – országos és megyei –, felmenő rendszerű alkotópályázatot a 10-18 év közötti fiatalok számára az Országos Tűzmegelőzési Bizottság.

Pályázat fiataloknak
2014. Május 27. 08:00, kedd | Helyi

Pályázat fiataloknak

Két témakörben lehet pályázni a Rákóczi Szövetség és a Rákóczi Szövetség Rákos Mezeje tagszervezete által meghirdetett irodalmi történelmi pályázatra.

Helyi címerünk - rajzpályázat
2014. Április 04. 13:30, péntek | Helyi

Helyi címerünk - rajzpályázat

A Lakitelek Népfőiskola pályázatot hirdet alsó- és felső tagozatos általános iskolai tanulók részére.

Márciusban alakul meg a Balatoni KÖR
2014. Március 16. 10:22, vasárnap | Belföld

Márciusban alakul meg a Balatoni KÖR

A kör alapítói kiemelten fontosnak tartják, hogy a megszokott nyári tömegturizmushoz képest magasabb szintre emeljék a balatoni gasztronómiát és vendéglátást.

MVH monitoring
2014. Március 03. 14:02, hétfő | Helyi

MVH monitoring

Tisztelt Pályázó! Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben támogatást nyert az alábbi jogcímek valamelyikén 2013-ig, lépjen be ügyfélkapun keresztül az MVH oldalára

Bővülhet a kerékpárút hálózat Félegyházán
2014. Február 26. 11:41, szerda | Helyi

Bővülhet a kerékpárút hálózat Félegyházán

Pályázatot nyújt be a város a Bercsényi u.- mezőgazdasági bolt közötti kerékpárút építésére. Az elnyerhető összeg 141 millió forint, amely fedezi a beruházás költségeit.

Együtt marad a három kistérség
2014. Február 19. 18:38, szerda | Helyi önkormányzati

Együtt marad a három kistérség

A jövőben is együtt kíván dolgozni a kiskunhalasi, kiskunmajsai, és a kiskunfélegyházi kistérség.

Rajzpályázat óvodásoknak
2014. Február 10. 14:21, hétfő | Helyi

Rajzpályázat óvodásoknak

A Móra Emlékbizottság, a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár rajzpályázatot hirdet nagycsoportos óvodásoknak.

Pályázati Felhívás!
2014. Február 07. 13:51, péntek | Helyi

Pályázati Felhívás!

Az alkotóktól olyan kreatív és figyelemfelhívó pályaműveket várunk, amelyek alkalmasak a különböző közlekedői csoportok közlekedési kultúrájának fejlesztésére.

Tanyafejlesztési program 2014!
2014. Február 05. 09:14, szerda | Helyi

Tanyafejlesztési program 2014!

Napokon belül indul a Tanyafejlesztési Program. Pályázatokat 2014. február 7. reggelétől lehet benyújtani.

Munkahelyteremtő pályázat
2014. Január 10. 17:17, péntek | Helyi

Munkahelyteremtő pályázat

A Nemzetgazdasági Minisztérium a mikro-, kis- és középvállalkozások számára munkahely-teremtő beruházási pályázatot hirdet, melynek kódjele: NFA-2014-KKV.

Felzárkóztató program indult a hátrányos helyzetben lévők számára
2014. Január 09. 15:09, csütörtök | Helyi

Felzárkóztató program indult a hátrányos helyzetben lévők számára

A szegregált lakókörnyezetben élő emberek segítésére, a kirekesztés, és a szegénység mélyülésének mérséklésére dolgozott ki fejlesztési programot a helyi önkormányzat.