2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Február 10. 14:21, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Rajzpályázat óvodásoknak

A Móra Emlékbizottság, a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár rajzpályázatot hirdet nagycsoportos óvodásoknak.

2014-ben ünnepeljük Móra Ferenc születésének 135. évfordulóját, s emlékezünk halálának 80. évfordulójára. Az emlékezésbe és a programokba az óvodás korosztályt rajzpályázat segítségével szeretnék bevonni a szervezők.

Feltétel:
Illusztráció, rajz készítése bármelyik Móra meséhez. Technika, méret tetszés szerinti.

Óvodánként 10 illusztrációt lehet beküldeni.

Határidő: 2014 . március 21.

Cím: Petőfi Sándor Városi Könyvtár 6100. Kiskunfélegyháza Szent János tér 9.

A rajzok hátoldalára kérjük ráírni a mesecímet, a rajz készítőjének nevét, az óvoda, s az óvónéni nevét.

A rajzokból áprilisban kiállítást rendezünk.

Díjazás: Minden résztvevő emléklapot, az óvodák pedig ajándékcsomagot kapnak.

(Fotó: illusztráció lenolaj.hu)

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi