2024. április 27, szombat - Zita

Halra magyar!
2015. Május 03. 19:00, vasárnap | Belföld

Halra magyar!

Azt akarják, hogy több halat együnk...

Ismét pályázhat házi szennyvízhálózat kiépítésére
2015. Május 01. 13:00, péntek | Helyi

Ismét pályázhat házi szennyvízhálózat kiépítésére

Enyhítettek a házi szennyvízhálózat kiépítésére vonatkozó szociális támogatási rendszer pályázati lehetőségén.

A közösség szolgálatában
2015. Április 01. 15:26, szerda | Helyi

A közösség szolgálatában

Jó hangulatú tréningen vehettek részt a kiskunfélegyházi civilek, akik megjelentek a Natura Hungarica Alapítvány által szervezett programon, március 6-án, a Művelődési Központban.

Jó hír az anyakoca tartóknak
2015. Március 12. 16:37, csütörtök | Belföld

Jó hír az anyakoca tartóknak

Új állatjóléti támogatást vezet be a Földművelésügyi Minisztérium (FM), ami a tenyészkocákra március közepétől igényelhető, a keretösszege 8,62 milliárd forint.

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!
2015. Március 05. 11:09, csütörtök | Helyi

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő sportegyesületek, sportszervezetek pénzügyi támogatására.

Várják a civil szervezetek pályázatait!
2015. Március 05. 10:59, csütörtök | Helyi

Várják a civil szervezetek pályázatait!

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Pályázat roma fiataloknak
2015. Március 03. 09:21, kedd | Helyi

Pályázat roma fiataloknak

Pályázati lehetőség a Katasztrófavédelmi Oktatási Központ egységes rendvédelmi moduláris szakképzésében résztvevő roma származású fiatalok katasztrófavédelmi pálya választásának ösztönzésére.

Tizenhárom társasház pályázik energetikai felújításra
2015. Február 28. 11:32, szombat | Helyi

Tizenhárom társasház pályázik energetikai felújításra

Kiskunfélegyházán 13 társasház és lakásfenntartó szövetkezet jelezte szándékát, hogy részt venne a pályázaton. Szándékukat a képviselő-testület február 27-ei ülésükön támogatták.

„Tisztán, szertelenül”
2015. Január 26. 20:15, hétfő | Helyi

„Tisztán, szertelenül”

E címmel tartottak ma (január 26-án) drogprevenciós előadást a Constantinum Nevelési-Oktatási Intézményben.

Megkezdődött a méhészeti támogatások kifizetése
2015. Január 26. 16:37, hétfő | Belföld

Megkezdődött a méhészeti támogatások kifizetése

Az MVH megkezdte a vándoroltatáshoz, valamint mézkinyeréshez és léptároláshoz szükséges új eszközök beszerzésére igényelt támogatások kifizetését.

Pályázatot hirdettek a Jó tanuló - jó sportoló címre
2015. Január 24. 09:00, szombat | Belföld

Pályázatot hirdettek a Jó tanuló - jó sportoló címre

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a napokban nyílt pályázatot írt ki „A Magyarország Jó tanulója - Jó sportolója 2014” cím elnyerésére.

A félegyházi lakóközösségek is sikerrel pályázhatnak
2015. Január 23. 08:17, péntek | Helyi

A félegyházi lakóközösségek is sikerrel pályázhatnak

Sajtótájékoztató keretében számoltak be 2015. január 22-én a polgármesteri hivatalban az újonnan megjelent Otthon Melege Program lakossági energiahatékonysági pályázatok részleteiről.