2024. április 29, hétfő - Péter

Így készíthetünk megunt mobilból biztonsági kamerát
2015. December 16. 09:45, szerda | Helyi

Így készíthetünk megunt mobilból biztonsági kamerát

Kár kidobni vagy fillérekért eladni a fiók mélyén heverő okostelefont: ingyenes alkalmazással könnyedén alakíthatjuk át interneten elérhető biztonsági kamerává.

Már nem kelendőek annyira az okostelefonok
2015. December 07. 07:41, hétfő | Külföld

Már nem kelendőek annyira az okostelefonok

Az idén csökken első alkalommal egy számjegyű százalékosra az okostelefon-világpiac növekedési üteme - közölte az amerikai International Data Corporation (IDC) informatikai és távközlési kutatóintézet.

7 ok, amiért romolhat a látásunk
2015. November 07. 19:00, szombat | Életmód

7 ok, amiért romolhat a látásunk

Több kutatás állítja, hogy a túl sok iPad látásproblémákat okoz. A kis képernyőkön kívül azonban számos oka lehet még annak, miért nem látunk olyan jól: az alábbiakban ezekből gyűjtöttünk össze párat.

A titkosszolgálatok a te okostelefonodat is figyelik
2015. Október 08. 15:00, csütörtök | Helyi

A titkosszolgálatok a te okostelefonodat is figyelik

A brit és az amerikai titkosszolgálatok olyan technológiát fejlesztettek ki, amelynek segítségével gyakorlatilag teljes ellenőrzésük alá tudják vonni bármely megfigyelt célszemély okostelefonját.

Nőtt a tartós műszaki cikkek forgalma
2015. Augusztus 14. 07:17, péntek | Belföld

Nőtt a tartós műszaki cikkek forgalma

A tartós műszaki cikkek értékesítése 4,9 százalékkal nőtt Magyarországon az idei második negyedévben a tavalyi azonos időszakhoz képest, a növekedés motorja a hűtőgépcsere-program és az okostelefonok iránti kereslet.

Ki tud kapcsolni, amikor kikapcsol?
2015. Augusztus 08. 16:00, szombat | Helyi

Ki tud kapcsolni, amikor kikapcsol?

Nyaralás alatt is aktívabbak az okostelefon-tulajdonosok a Kutatópont legújabb felmérése szerint.

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet
2015. Augusztus 08. 05:00, szombat | Bulvár

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet a szigetország távközlési hatóságának jelentése szerint.

Az eddigi legviccesebb, legbájosabb videó az okostelefon-függőségről
2015. Május 25. 11:00, hétfő | Életmód

Az eddigi legviccesebb, legbájosabb videó az okostelefon-függőségről

Sokféleképpen felhívták már a figyelmet az okostelefon-függőség veszélyeire. Az alábbi videó egy egészen eredeti megközelítéssel él.

Okostelefont vennél? Most ezek a legmenőbbek.
2015. Május 23. 15:00, szombat | Bulvár

Okostelefont vennél? Most ezek a legmenőbbek.

Nem vagy egyedül! Idén az első három hónapban világszerte nem kevesebb, mint 291 millió darab okostelefont adtak el. Érdekes azonban megvizsgálni, melyek a legnépszerűbb márkák.

Ekkora objektívet még nem látott mobilon
2015. Március 29. 18:00, vasárnap | Belföld

Ekkora objektívet még nem látott mobilon

Mire gondol, amikor meghallja Super Spy Ultra High Power Zoom 80X Telescope nevet? Igen, pontosan arról van szó, egy kémkedést segítő objektívről, amit az iPhone 6 okostelefon lencséje elé rögzíthetünk.

Ilyen egy igazán 2015-ös kokárda
2015. Március 14. 16:00, szombat | Belföld

Ilyen egy igazán 2015-ös kokárda

Mi mindenre jó egy okostelefon?

Szuperokos kis kártya érkezett
2015. Március 14. 10:00, szombat | Belföld

Szuperokos kis kártya érkezett

Ennek a parányi kis kártyának köszönhetően rendkívül egyszerűen összeházasítható a fotómasinánk és az okostelefonunk vagy a PC-nk.