2024. május 17, péntek - Paszkál

2015. Március 29. 18:00, vasárnap | Belföld
Forrás: index

Ekkora objektívet még nem látott mobilon

Mire gondol, amikor meghallja Super Spy Ultra High Power Zoom 80X Telescope nevet? Igen, pontosan arról van szó, egy kémkedést segítő objektívről, amit az iPhone 6 okostelefon lencséje elé rögzíthetünk.

A nyolcvanszoros nagyítás lehetővé teszi, hogy akár száz mérettől is arcképet készítsünk másokról, anélkül, hogy ezt észrevennék. Az objektívhez háromlábú állványt is adnak, hogy kényelmesen be tudjuk állítani a magasságot.

A Super Spy Ultra High Power Zoom 80X Telescope egyik legnagyobb előnye az ára, hiszen amíg egy tükörreflexes gép objektívjére akár tízezer dollárt is költhetünk, ez csupán 220 dollárba kerül.

2024. Május 16. 16:13, csütörtök | Belföld

Kecskeméten folytatta vidéki kampánykörútját Orbán Viktor

2024. Május 16. 16:12, csütörtök | Belföld

Változékonnyá válik az időjárás a pünkösdi hosszú hétvégén