2024. április 29, hétfő - Péter

Már locsolnod sem kell – jön az okos virágcserép
2015. Január 11. 18:00, vasárnap | Belföld

Már locsolnod sem kell – jön az okos virágcserép

Elég havonta egyszer feltölteni a cserép víztartályát, és hetekig nincs más dolgod, mint gyönyörködni a szobanövényeidben.

Zavarja a gyermekek alvását az okostelefon
2015. Január 08. 11:00, csütörtök | Helyi

Zavarja a gyermekek alvását az okostelefon

Kevesebbet alszanak azok a gyermekek, akiknek a szobájukban okostelefon vagy táblagép van - derül ki egy amerikai tanulmányból.

Ha büdös a koszt
2015. Január 04. 09:00, vasárnap | Belföld

Ha büdös a koszt

Az okostelefonokra és a tudatos vásárlókra alapozta új riasztási és információs rendszerét a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH).

Az okostelefon 27 kg extra teher
2014. December 20. 14:00, szombat | Belföld

Az okostelefon 27 kg extra teher

Egy amerikai kutatás szerint, ha meghajolva olvasunk el egy szöveget telefonunk képernyőjén, az huzamosabb távon nagy nyomást helyez a nyakra, az pedig erős hátfájdalomhoz vezethet.

Pár tipp, hogy később merüljön a telefonunk akksija
2014. Október 22. 10:32, szerda | Belföld

Pár tipp, hogy később merüljön a telefonunk akksija

Bizony, az okostelefonunk előnyei miatt, nap mint nap fel kell vennünk a harcot az akkumulátorral. Gondoljunk bele, hogy a telefonon hány funkciót futtatunk egy nap, ugye nem is olyan keveset...

LG G3 - bemutatkozott a nyár slágere
2014. Június 01. 11:27, vasárnap | Belföld

LG G3 - bemutatkozott a nyár slágere

Több hónapon át tartó pletykaáradat végére tett pontot az LG május 27-én, amikor lerántotta a leplet az LG G3 nevet viselő új csúcsmodellről.

Az eltűnt személyek felkutatásában is segít az App
2014. Április 28. 09:30, hétfő | Belföld

Az eltűnt személyek felkutatásában is segít az App

Április 27-én, a mentőkutyák világnapján olyan új okostelefon-alkalmazást mutattak be, mely segíti az eltűnt személyek felkutatását.

Sony Xperia Z2 - bemutatkozott a Sony csúcsmodellje is
2014. Március 02. 08:13, vasárnap | Belföld

Sony Xperia Z2 - bemutatkozott a Sony csúcsmodellje is

Az LG G Pro 2 és a Samsung Galaxy S5 mellett egy másik nagyágyú is színre lépett, méghozzá az 5.2 colos, 4K videórögzítési képességgel rendelkező Sony Xperia Z2.

Hogyan lesz tartós az okostelefon akkumulátora?
2014. Február 24. 05:00, hétfő | Belföld

Hogyan lesz tartós az okostelefon akkumulátora?

Az okostelefonok akkumulátorainak híresen rövid időt bírnak a régi, klasszikus maroktelefonokhoz képest, amihez mi is sok mindennel hozzájárulunk.

Beteges telefonfüggőség!
2014. Február 10. 07:48, hétfő | Külföld

Beteges telefonfüggőség!

Felmérést készített az egyik legnagyobb mobiltelefon-gyártó az okostelefonok felhasználóiról. Az eredmények megdöbbentőek!

Samsung Galaxy Core Advance - fizikai gombokkal ellátott újdonság
2013. December 18. 07:19, szerda | Belföld

Samsung Galaxy Core Advance - fizikai gombokkal ellátott újdonság

A Samsung egy érintőképernyővel plusz fizikai gombokkal egyaránt rendelkező okostelefont mutatott be, melyet Samsung Galaxy Core Advance névre kereszteltek.

Samsung Galaxy J - csúcsra járó Androidos újdonság
2013. December 11. 12:50, szerda | Belföld

Samsung Galaxy J - csúcsra járó Androidos újdonság

A Samsung Tajvanban mutatta legújabb okostelefonját, a Galaxy J-t, melynek erőteljes felszereltsége a Galaxy S4-hez áll közelebb leginkább.