2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az Eötvös Cirkusz új szuper produkcióval érkezik!
2016. Július 26. 08:37, kedd | Helyi

Az Eötvös Cirkusz új szuper produkcióval érkezik!

Az Eötvös Cirkusz legendája 1920-ban kezdődött, 95 évvel ezelőtt. A ló vontatta kocsik által mozgatott cirkusz eljutott, a mai kor egyik legmodernebb utazó cirkuszává.

8 tény amiről biztos nem gondolnád, hogy igaz
2016. Február 14. 15:00, vasárnap | Helyi

8 tény amiről biztos nem gondolnád, hogy igaz

Vannak dolgok, amelyek olyan nevetségesen hangzanak és annyira ellentmondásosak, hogy egész egyszerűen nem hisszük el azok igazságtartalmát. Például mindenki jót nevetne, ha azt mondanám, hogy

Legendák - Az ikrek faluja
2015. Február 21. 08:00, szombat | Belföld

Legendák - Az ikrek faluja

Felsőveresmartról szóló képes riporttal jelentkezett az MTI tudósítója. A településen igen gyakoriak az ikerszülések.

Ki készített először Radlert?
2014. November 23. 14:00, vasárnap | Külföld

Ki készített először Radlert?

Az utóbbi években egyre népszerűbb a sörből és citromléből vagy más savanyú üdítőből kevert Radler nevű ital. De kinek jutott először eszébe limonádét keverni a sörbe?

Legendák 5. - Az ikrek faluja
2013. December 25. 18:00, szerda | Külföld

Legendák 5. - Az ikrek faluja

Felsőveresmartról szóló képes riporttal jelentkezett az MTI tudósítója. A településen gyakoriak az ikerszülések: a csodákban hívők a forrásvízre, a racionálisabbak a házasodási gyakorlatra és a genetikára gyanakodnak.

Legendák 4. - 19 horror legenda a világból
2013. November 30. 19:00, szombat | Külföld

Legendák 4. - 19 horror legenda a világból

Az Egyesült Államokon kívüli redditezők osztották meg a minap saját legendáikat. Egzotikus, többségében horrorisztikus történetek Szingapúrtól Skócián át Kínáig.

Legendák 3. - Perli a feleségét, mert csúnyák lettek a gyerekei
2013. November 17. 17:20, vasárnap | Külföld

Legendák 3. - Perli a feleségét, mert csúnyák lettek a gyerekei

Megint arról írnak mindenfelé, hogy egy kínai férfi beperelte feleségét, amiért az eltitkolta, hogy jelenlegi szépségét plasztikai műtéteknek köszönheti.

Legendák 2. - A Beatles tévészereplése alatt még a bűnözők sem dolgoztak!?
2013. Október 27. 17:22, vasárnap | Külföld

Legendák 2. - A Beatles tévészereplése alatt még a bűnözők sem dolgoztak!?

Egy közel ötvenéves legenda szerint a Beatles tévészereplése Amerika-szerte visszaszorította a bűnözést egy órára. A szóbeszéd alapja egy cinikus beszólás.

Legendák 1. - Az ember aki eladta az Eiffel tornyot
2013. Október 23. 17:53, szerda | Külföld

Legendák 1. - Az ember aki eladta az Eiffel tornyot

Sok helyen olvasni, hogy a húszas évek közepén egy Victor Lustig nevű férfi hiszékeny vaskereskedőknek eladta az Eiffel-tornyot. Abban azonban az egyes leírásokban nincs egyetértés, hányszor.

2012. Május 29. 07:21, kedd | Sport

Holtan bukkantak a bokszlegendára

Negyvenöt éves korában vasárnap elhunyt a volt profi ökölvívó világbajnok Johnny Tapia.

2012. Május 23. 14:19, szerda | Sport

Hivatalosan is halhatatlan lett Magyar Zoltán

Hivatalosan lett tagja a tornasport legendás alakjait felvonultató Halhatatlanok Csarnokának a lólengésben kétszeres olimpiai bajnok Magyar Zoltán, a Magyar Torna Szövetség elnöke, a Magyar Olimpiai Bizottság alelnöke.

2012. Május 08. 14:23, kedd | Bulvár

Botrány! 100 ezer lemez tűnt el - 10 milliót bukott Demjén Rózsi

Botrány a magyar zeneiparban! 10 millió forinttal károsította meg Demjén Rózsit hazánk legnagyobb lemezterjesztő cége, akiknél hozzávetőleg 100 ezer lemez tűnt el nyomtalanul.