2024. április 19, péntek - Emma

Macskadili
2014. Október 19. 16:00, vasárnap | Bulvár

Macskadili

Avagy, jól gondoljuk meg, tényleg akarunk-e macsekot.

Őszi varázs a lakásban
2014. Október 12. 14:30, vasárnap | Belföld

Őszi varázs a lakásban

Környezetünk színeinél, formáinál, anyagainál mi szebbet vihetnél be otthonodba őszi dekoráció gyanánt? 5 lépésben megmutatjuk, mi hogyan csempésznénk a négy fal közé a természetet.

Jövő hétfőtől elérhetőek az új lakossági energiahatékonysági pályázatok
2014. Szeptember 18. 14:44, csütörtök | Helyi

Jövő hétfőtől elérhetőek az új lakossági energiahatékonysági pályázatok

Jövő hétfőtől lesznek elérhetőek a kormány új lakossági energiahatékonysági pályázatai, összesen 2,72 milliárd forint vissza nem térítendő támogatás áll rendelkezésre három különböző pályázatból

Lassan élénkül a lakásszektor
2014. Július 29. 16:00, kedd | Belföld

Lassan élénkül a lakásszektor

Az év első felében a használatba vett lakások száma 21,8, a kiadott új lakásépítési engedélyeké pedig 17,9 százalékkal nőtt a múlt év első hat hónapjához képest - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

Segítettek a tűzoltók
2014. Június 20. 16:36, péntek | Helyi

Segítettek a tűzoltók

Egy lakásból mentettek ki egy idős embert június 19-én, csütörtökön a kiskunfélegyházi lánglovagok.

A szigetelés nem mindig jó!
2014. Április 24. 07:52, csütörtök | Belföld

A szigetelés nem mindig jó!

Végre itt a jó idő, kezdődik a lakásfelújítási szezon. Valahol már nem csak a tervek vannak meg, hanem az építőanyag is ott az udvaron. Na és a nyílászárók? Megrendelték már? Nem félnek az egészségkárosító hatásuktól?

Nem telepítenek romákat Félegyházára
2014. Április 14. 13:24, hétfő | Helyi

Nem telepítenek romákat Félegyházára

Az elmúlt napokban futótűzként terjedt el Kiskunfélegyházán a hír: több száz roma betelepítésére készül a város.

Panelfelújítás az Asztalos János utcában
2014. Április 10. 07:49, csütörtök | Helyi

Panelfelújítás az Asztalos János utcában

Megfelelő ütemben halad a hatvanlakásos Asztalos J. u. 2-8. számú társasház energetikai felújítása. Az önkormányzat közel tízmillió forinttal támogatta a 100 millió forintot meghaladó beruházást.

Felzárkóztató program indult a hátrányos helyzetben lévők számára
2014. Január 09. 15:09, csütörtök | Helyi

Felzárkóztató program indult a hátrányos helyzetben lévők számára

A szegregált lakókörnyezetben élő emberek segítésére, a kirekesztés, és a szegénység mélyülésének mérséklésére dolgozott ki fejlesztési programot a helyi önkormányzat.

2020-ra valamennyi hazai panellakás energetikai korszerűsítése megvalósulhat
2013. December 11. 15:08, szerda | Belföld

2020-ra valamennyi hazai panellakás energetikai korszerűsítése megvalósulhat

A 2014-2020 közötti fejlesztési időszakra meghirdetett Panel III. program keretében mintegy 380 ezer panellakás energetikai korszerűsítése kezdődhet meg országszerte