2024. április 26, péntek - Ervin

Vilmos hercegék felszólították a sajtót, hogy ne közöljék György herceg fotóit
2015. Augusztus 15. 08:00, szombat | Bulvár

Vilmos hercegék felszólították a sajtót, hogy ne közöljék György herceg fotóit

A Kensington-palota felszólította a világsajtót, hogy ne közöljék a György hercegről engedély nélkül született fotókat, amelyek elkészítéséhez a paparazzók egyre többet zaklatják a hercegi családot és környezetét.

Mit árul el személyiségünkről a Facebook?
2015. Július 18. 17:00, szombat | Bulvár

Mit árul el személyiségünkről a Facebook?

Ahányan vagyunk, annyifélét posztolunk a legnagyobb közösségi oldalon. Ugye önnek is van olyan ismerőse, aki elárasztja az üzenőfalát a gyerekeiről, illetve a kutyáiról készült fotóival?

Búcsúfelvételeket küldött a Cassini űrszonda a Hyperion holdról
2015. Június 04. 12:00, csütörtök | Belföld

Búcsúfelvételeket küldött a Cassini űrszonda a Hyperion holdról

Utoljára került a Szaturnusz fura holdja, a Hyperion közelébe a Cassini űrszonda, amely 2017-ben fejezi be küldetését.

Drónnal a világ legnagyobb barlangjában
2015. Április 25. 08:00, szombat | Külföld

Drónnal a világ legnagyobb barlangjában

A Hang Sơn Đoòng, vagyis a Hegyi folyó barlang egy hatalmas barlang Vietnamban, az ország középső részén, a Vietnami-hegységben.

Mikulás futás
2014. December 04. 16:44, csütörtök | Helyi sport

Mikulás futás

Több száz diák vett részt idén is a Constantinum Intézmény Mikulás futásán. A város iskolásai korosztályonként álltak rajthoz. A legjobbak érmet és oklevelet kaptak.

Fellobbant az első adventi gyertya lángja Félegyházán
2014. November 29. 20:11, szombat | Helyi

Fellobbant az első adventi gyertya lángja Félegyházán

A hagyományoknak megfelelően idén is adventi koszorú ékesíti a kiskunfélegyházi városházát. Az első gyertyát ma (november 29-én) Csányi József polgármester gyújtotta meg.

Liliputi méretű tankok, katonák a művelődési központban
2014. November 28. 16:02, péntek | Helyi

Liliputi méretű tankok, katonák a művelődési központban

Középkori lovagok, katonák, idegen világból érkezett harcosok szállták meg ma (november 28-án) a művelődési központot.

Elásták a fegyvereket
2014. November 24. 15:50, hétfő | Kék hírek

Elásták a fegyvereket

Fegyvereket és lőszereket ásott el egy erdőben az a két jánoshalmi férfi, akik a megalapozott gyanú szerint kútba dobták egy megölt férfi holttestét.

20 lélegzetelállító hely a nagyvilágból
2014. November 15. 20:00, szombat | Külföld

20 lélegzetelállító hely a nagyvilágból

A világ körülöttünk csodálatos. Egy emberöltő is kevés ahhoz, hogy csak töredékét is lássuk ennek a bolygónak természeti csodáiból. Egy kis ízelítőt azért mutatunk ezekből a csodás helyekből.

Pillanatok
2014. November 14. 19:00, péntek | Helyi

Pillanatok

Fotókiállítás nyílt ma (november 14-én) a kiskunfélegyházi Wesel Hugó Fotókör tagjainak alkotásaiból a művelődési központ aulájában.

A szociális ágazat dolgozóit ünnepelte a város
2014. November 12. 17:58, szerda | Helyi

A szociális ágazat dolgozóit ünnepelte a város

A Szociális Munka Napja alkalmából rendeztek ünnepséget ma (november 12-én) a művelődési központ színháztermében.

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes
2014. Október 02. 16:34, csütörtök | Helyi

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes

Dr. Zacher Gábor toxikológus az Egészségnap keretein belül ma (október 2-án) városunkba látogatott. Nagy érdeklődésről tett tanúbizonyságot a „Miért?” című előadása, melyet a városháza dísztermében tartott.