2024. április 19, péntek - Emma

Egy polcon Félegyháza híres termékei
2014. Február 21. 09:58, péntek | Helyi

Egy polcon Félegyháza híres termékei

Az együttműködés keretében a Félegyházi Kenyér egyes mintaboltjaiban mostantól a Kiskunfélegyházi Tejüzem tejtermékei is megvásárolhatók.

Aratófelvonulás és kenyérszentelés
2013. Augusztus 21. 08:49, szerda | Helyi

Aratófelvonulás és kenyérszentelés

Idén sem maradt el a kiskunfélegyházi gazdakörök hagyományos augusztus 20-ai aratófelvonulása

2012. Április 03. 14:07, kedd | Belföld

A drágább benzin miatt nő a kenyér ára

Tovább folytatódik az üzemanyagár-emelkedés hazánkban. Holnaptól öt forinttal nő a benzin ára, így harmadik hete ismét csúcsot dönt a benzinár.

2012. Március 07. 07:09, szerda | Belföld

Mi az igazság a kenyérrel kapcsolatban?

Egyesek imádják, mások ellenségüknek tartják a kenyeret, mert egészségtelen és hizlal is. Szakértők szerint viszont rostokban gazdag nélkülözhetetlen tápanyagforrás. A WebMD az igazságot keresi a kenyérrel kapcsolatban.

2011. Szeptember 18. 07:25, vasárnap | Belföld

Bevételkieséstől tartanak

Bevételkieséstől és a feketegazdaság megerősödésétől tartanak a kereskedők az általános áfakulcs 27 százalékra emelése után.

2011. Augusztus 21. 07:21, vasárnap | Belföld

A búza miatt nem emelkedhet a kenyér ára

Budapesten a Szent István-napi kenyér megszentelésével kezdődött a Magyar Pékszövetség rendezvénye.

2011. Augusztus 20. 07:17, szombat | Belföld

Októbertől drágulhat a kenyér

Szeptemberig nem, októbertől azonban már emelkedhet a pékáruk ára, amennyiben az üzemanyagok a villamos energia és liszt is drágulnak – mondta el a közrádióban Kurdi András, a Magyar Pékszövetség elnöke.

2011. Augusztus 10. 07:21, szerda | Belföld

A határon túlról is küldtek búzát a nemzet kenyeréhez

Megérkezett a szigetvári malomba a nemzet kenyerének alapanyaga. A búzát az ország városai mellett határon túli magyar lakta területekről gyűjtötték. A búzát a hét végén őrlik meg, augusztus 20-ra kenyér készül belőle.