2024. május 3, péntek - Tímea

A migráció miatt változott a pártok népszerűsége
2015. Október 01. 06:54, csütörtök | Belföld

A migráció miatt változott a pártok népszerűsége

A Medián legfrissebb, szeptember közepi felmérése szerint a nyári hónapok politikai fejleményeiből a Fidesz profitálhatott a legtöbbet:

Illegális bevándorlás - Tiltakozik a Jobbik a Zalába tervezett befogadóállomás ellen
2015. Augusztus 02. 04:00, vasárnap | Belföld

Tiltakozik a Jobbik a Zala megyei Sormás határába tervezett ideiglenes befogadóállomás létesítése ellen - közölte a párt nagykanizsai szervezetének alelnöke szombaton.

Tisztújítás a kiskunfélegyházi Jobbiknál
2015. Július 08. 08:34, szerda | Helyi

Tisztújítás a kiskunfélegyházi Jobbiknál

A Jobbik Kiskunfélegyházi Alapszervezete 2015. július 2-án megtartott tisztújításán két év időtartamra ismételten Kollár Lászlót választotta meg a szervezet elnökének.

Kettős keresztet állított a Jobbik a Petőfi téren
2014. November 30. 13:49, vasárnap | Helyi

Kettős keresztet állított a Jobbik a Petőfi téren

A hagyományokhoz hűen idén is keresztet állított a Jobbik kiskunfélegyházi szervezete advent alkalmából a Petőfi téren. Az egyházi jelképet Talapka István főesperes, címzetes apát és Hajagos Gyula plébános szentelte fel.

Vona Gábor Félegyházán
2014. Március 12. 08:24, szerda | Helyi

Vona Gábor Félegyházán

Vona Gábor, a Jobbik miniszterelnök-jelöltje volt a vendég március 7-én a párt helyi szervezetének.

Bemutatkozott a Jobbik országgyűlési képviselő-jelöltje
2014. Február 23. 11:27, vasárnap | Helyi önkormányzati

Bemutatkozott a Jobbik országgyűlési képviselő-jelöltje

A választási bizottság határozata értelmében hivatalosan is Kollár László a Jobbik Magyarországért Mozgalom országgyűlési képviselő-jelöltje a 4. számú választókörzetben

A Jobbik a házelnök visszahívását kezdeményezi
2013. Július 29. 14:14, hétfő | Belföld

A Jobbik a házelnök visszahívását kezdeményezi

Az Országgyűlés elnökének visszahívását kezdeményezi a Jobbik, szerintük ugyanis Kövér László méltatlanná és alkalmatlanná vált a feladat ellátására.

Jobbik: pénzbehajtásra használja a kormány a rendőrséget
2013. Július 23. 14:55, kedd | Belföld

Jobbik: pénzbehajtásra használja a kormány a rendőrséget

A Jobbik szerint a kormány az erőszakos bűncselekmények számának csökkentése helyett lassan szinte kizárólag pénzbehajtásra használja a rendőrséget.

Egy tisztább Kiskunfélegyházáért
2013. Június 15. 19:49, szombat | Helyi

Egy tisztább Kiskunfélegyházáért

Diákok indultak el, hogy megtisztítsák a városközpontot és a környező utcákat az eldobált papíroktól, cigarettacsikktől.

2012. Január 15. 14:37, vasárnap | Belföld

Uniós zászlót égetett a Jobbik - a rendőrség feljelentést tett

Az Európai Unióból történő kilépésre biztatott a Jobbik fővárosi demonstrációján, szombaton Vona Gábor pártelnök, kemény szavakkal ostorozva José Manuel Barrosót és az EU Magyarországgal szembeni politikáját.